Zobrazeno 11 až 20 z celkem 21 článků.

DOHRÁNO: Charitativní dvojutkání se vydařilo

Charitativní utkání mělo úspěch. Muži konečně vyhráli, byť pouze v prodloužení. Junioři si i v malém počtu dokázali připsat dvě výhry. Starším žákům se znovu příliš nedařilo na turnaji v Lovosicích. Ženy po solidním výkonu podlehly Vinohradům. Mladší žákyně si užily turnaj v Kadani.

Náruč - rozhovor s Terezou Linhartovou

V sobotu 27. 11. 2021 nás čeká charitativní dvojutkání mužů a žen, kde výtěžek ze vstupného půjde na podporu Centra pro rodinu Náruč. Zde vám přinášíme krátký rozhovor s jeho ředitelkou, ve kterém se o Náruči můžete něco dozvědět.

DOHRÁNO: Rozporuplný víkend

Muži podali špatný výkon v Králově Dvoře. Béčko se statečně pralo na turnaji v Českém Dubu. Dorostenci doma zažili divoké výsledky. Mladší žáci si bohužel připsali tři prohry. Další turnaj má za sebou přípravka. Ženy bohužel znovu prohráli. Starší žákyně nebyly tak dominantní, jako obvykle.

DOHRÁNO: Smolný víkend pro turnovské týmy

Muži podlehli po dobrém výkonu favoritovi soutěže, Panthers Praha. Junioři dvakrát prohráli o gól. Podobně na tom byli i starší žáci, kteří si připsali tři velice těsné porážky. Elévové absolvovali další turnaj, tentokrát v Jablonci. Ženy v malém počtu dvakrát prohrály. Mladší žákyně ovládly turnaj v Mostě.

DOHRÁNO: Množství turnovských týmů v akci.

Muži poněkud zbytečně prohráli na domácí palubovce s Čelákovicemi. Junioři mají první dvě výhry v sezóně. Starší žáci jednoznačně ovládli 4. koš a postupují výše. Elévové absolvovali v okleštěné sestavě turnaj v Liberci. Obě dvě přípravky se představili na domácím turnaji. Ženy prohrály oba dva zápasy s pražskými týmy. Juniorky si na domácím turnaji připsaly první výhru v sezóně.

DOHRÁNO: Muži porazili Kobylisy, v akci bylo i množství dalších týmů.

Muži utnuli sérii porážek a v pražských Kobylisích vyhráli 5:2. Mužské béčko má z dalšího turnaje znovu prohru a výhru. První turnaj sezóny mají za sebou dorostenci, kteří na mají na úvod také jednu prohru a jednu výhru. Svůj první turnaj sezóny a zároveň první turnaj na pětkovém hřišti absolvovali mladší žáci, kteří si domů přivezli dvě výhry a jednu prohru. První zápasy v životě absolvovali kluci a holky z přípravky. Debakl si z Liberce přivezly ženy. Starší žákyně suverénně ovládly svůj domácí turnaj, zatímco mladší žákyně sbíraly zkušenosti v Liberci.

NA MINUTKU se Šárkou Veselou

Přinášíme vám druhé pokračování naší série NA MINUTKU, ve které vám poskytujeme krátké rozhovory k aktuálnímu dění v oddíle. Jako druhou jsme si "na minutku" pozvali Šárku Veselou.

DOHRÁNO: Muži doma porazili Mukařov, ženy dvakrát prohrály.

Muži doma ve třetím kole Národní ligy porazili v zajímavém zápase Traverzu Mukařov a připsali si první letošní vítězství. Ženy čekaly další dva výjezdy, ze zápasů proti Slavii Plzeň a Texas Longhorns si ovšem přivezly pouze jeden bod.