Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Rozporuplný víkend

Muži podali špatný výkon v Králově Dvoře. Béčko se statečně pralo na turnaji v Českém Dubu. Dorostenci doma zažili divoké výsledky. Mladší žáci si bohužel připsali tři prohry. Další turnaj má za sebou přípravka. Ženy bohužel znovu prohráli. Starší žákyně nebyly tak dominantní, jako obvykle.

Národní liga mužů

T. B. C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Turnov 10:3

Sestava: Král (Suchomel) - Šelbický, Švitorka, Matěcha, Janoušek J., Pohl - Ptáčník, Jiránek, Dědek, Šmída J., Maršík - Primásek, Mellan, Hejduk E.

Branky a asistence: 32. Maršík (Jiránek), 47. Matěcha (Janoušek J.), 59. Mellan (Primásek)

Muži podali velice špatný výkon. Nedařilo se bohužel téměř nic a jednalo se o jeden z nejhorších výkonů v sezóně. Králův Dvůr zápas jednoznačně opanoval, celou dobu byl lepší a postupně přidával i góly.

Musíme se z toho oklepat a začít sbírat body. Polovina základní části je za námi, polovina před námi a čeká nás ohromně těžká práce, abychom měli možnost splnit náš sezónní cíl. Tým na to má, ale všechny jeho jednotlivé části musí fungovat na sto procent, bez výjimky.

Další boj o body do tabulky nás čeká v sobotu 27. 11., od 20:00, na domácí palubovce proti SK Bivoj Litvínov.

Regionální liga mužů

TJ Turnov B - SC Podještědí Český Dub 10:5

USK Slavia Liberec - TJ Turnov B 6:2

FBC Lomnice - TJ Turnov B 9:5

Mužské béčko se ctí postavilo výzvě a ve velice málem počtu se statečně pralo ve všech zápasech, které byly tentokrát dokonce tři. Jedna výhra je splněným cílem a chlapi se určitě nemají za co stydět.

2. liga dorostenců

TJ Turnov - FBC Lomnice 1:20

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - TJ Turnov 0:18

Náš domácí turnaj byl hodně ovlivněný změnami v kádru těsně před sobotními zápasy. Bohužel nám kvůli karanténě a covidu vypadli tři hráči, které jsme nahradili staršími žáky, za což jim ještě jednou děkuji. První zápas s Lomnicí se nám bohužel nepovedlo dodržovat základní pokyny, také proto výsledek vypadá hrůzostrašně. Toto utkání jsme hodili za hlavu a do toho druhého proti České Lípě jsme vlétli plní energie a nadšení pro tento sport. Kluci makali, nevynechali jediný souboj a soupeře jsme deklasovali vysokým poměrem 18:0. Suma-sumárům považuji tyto dva zápasy za dobrou zkušenost, jak se vypořádat s nepříznivým výsledkem z prvního utkání. Chlapcům děkuji za hrdou reprezentaci turnovských barev a nasazení, které dokázali udržet 90 minut pouze v sedmi lidech do pole.

Liga mladších žáků

TJ Turnov - Florbal Jablonec blue 4:10

TJ Turnov - 1. FBC DDM Děčín IV 0:6

TJ Turnov - FBC Liberec pink 0:9

Mladším žákům se bohužel tentokrát nedařilo a tentokrát na svém turnaji prohráli všechna utkání. Další nasbírané zápasové zkušenosti se jim ale určitě budou hodit.

Liberecká liga přípravek

Crazíci FBC Liberec White - TJ Turnov black 3:4

TJ Turnov black - Florbal Jablonec 0:6

FBC Česká Lípa white - TJ Turnov black 8:3

V sobotu jsme vyrazily s turnovskými nejmenšími nadějemi do nedalekého Liberce. Bohužel opět pouze s jedním týmem. Přesto jsme se prali statečně o co nejlepší výsledky. Pro několik holčiček to byl první turnaj. Turnaj jsme zahájili zápasem s domácím týmem, který byl vyrovnaný. Druhý zápas se nám bohužel nedařilo vstřelit soupeři branku a skončil jednoznačným výsledkem. Závěrečný zápas byl opět divácky velmi atraktivní s šancemi na obou stranách. A touto cestou bych chtěl poděkovat i rodičům za skvělou atmosféru a pomoc s dopravou.

1. liga žen

SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 9:5 (3:3, 4:0, 2:2)

Sestava: Hassová - Koubková, Fišerová, Vacíková, Veselá Š., Štěpáková E., Bittnerová, Hančová, Brabcová L., Vlková, Kyselová

Branky a asistence:  1. L. Brabcová (Koubková), 39. Bittnerová (Veselá Š.)

Ve sváteční den, ve středu 17. listopadu jsme přivítaly na domácí půdě tým FBC Kutná Hora. Den boje za svobodu a demokracii i přes snahu nedopadl vítězně. První třetina pro nás začala nejlépe jak mohla, protože ve 22. vteřině vstřelila Brabcová po nahrávce Koubkové soupeřkám branku. Ve zbytku první třetiny byla vidět hromada chyb a promarněných šancí na obou stranách, proto už žádný z týmů nepřidal gól a do šaten odcházíme za stavu 1:0 v náš prospěch. Druhá třetina probíhala v podobném duchu jako první. Rovněž se nám povedlo vstřelit gól, když ve 38. minutě vymetla Bittnerová soupeřkám pravý horní roh. Ve třetí třetině, bohužel pro nás, protihráčky tvrdě trestaly naše zbytečné chyby, kleslo nám tempo a kondice. Ztratili jsme dvoubrankové vedení. Navíc soupeřky přidaly další čtyři góly a slavily tím zaslouženě úspěch. Zápas skončil skórem 2:6.

Přebor starších žákyň

TJ Turnov - FBC Česká Lípa blue 4:4

SK Dubí - TJ Turnov 7:6

FD Teplice - TJ Turnov 1:15

Dne 20.11. proběhl turnaj starších žákyň, tentokrát v Dubí u Teplic. V této covidové době jsme nakonec byli rádi, že jsme vyrazili v sestavě 6+1.Na úvod nás čekal zápas s Českou Lípou, na který okamžitě navazoval zápas s domácím celkem. Poslední zápas jsme hráli s týmem z nedalekých Teplic. Tento zápas ani hodnotit nechci. Takové zápasy nám  nic nepřináší. Chci se však vrátit k předcházejícím zápasům. Musím přiznat, že holky tentokrát nehrály svou hru, na kterou jsme od nich zvyklí  a přestože utkání byla vyrovnaná, děvčata sama přiznala, že to nebylo ono. Musíme s pokorou přiznat, že soupeřovo nasazení bylo mnohem větší. Věřím, že příští turnaj se už holky opět vrátí ke své hře a budou hrát zodpovědně a s maximálním úsilím a nasazením.