Florbal T.K.S.

Projekt regionální spolupráce s oddíly TJ Sokol Koberovy a SCC Semily.

Od sezóny 2022/2023 jsme se po dlouhých jednáních staly součástí projektu regionální spolupráce napříč oddíly TJ Turnov, TJ Sokol Koberovy a SCC Semily, v rámci dorosteneckých, juniorských a mužských kategorií.

Od tohoto projektu si slibujeme zvýšení konkurenceschopnosti a kvalitativní posun.

Muži

Navázali jsme úzkou spolupráci s TJ Sokol Koberovy na úrovni mužských týmů. Propojili jsme realizační týmy a hráčské kádry a na základě individuální výkonnosti budou hráči nastupovat buďto pod hlavičkou TJ Turnov v Národní lize nebo pod hlavičkou TJ Sokol Koberovy v Divizi, bez ohledu na to, jaký byl jejich původní oddíl. Do tohoto projektu je také zapojeno několik hráčů z SCC Semily.

Junioři

Kvůli nízkým počtům hráčů napříč všemi třemi oddíly jsme spojili síly také v rámci juniorské kategorie a přihlásily pouze jeden tým, za který nastupují hráči ze všech tří oddílů.

Dorostenci

Velice úzkou kooperaci jsme domluvili také v rámci dorostenecké kategorie, kde díky velkému počtu hráčů máme možnost rozdělit kluky do dvou týmů (A, B), přičemž jeden bude hrát libereckou dorosteneckou ligu a druhý bude nastupovat v celostátní 1. lize dorostenců.

Společným názvem spojených týmů a potažmo celého projektu je Florbal T.K.S. (počáteční písmena názvů všech tří zainteresovaných subjektů - Turnov, Koberovy, Semily).


Florbal Koberovy

SCC Semily