217_20240630_234428.jpg

Dorostenci T.K.S. na turnaji v Brně

Na brněnském turnaji bojovali srdnatě také dorostenci, pro jejichž současnou partu to byla poslední společná akce.

Pro mě a spoustu dalších kluků to byl poslední turnaj za dorost. Musím říct, že jsem nečekal, že se ze tří týmů utvoří takhle slvělý tým a tak skvělá parta. Na tento poslední společný turnaj v této partě jsme si to šli hlavně společně užít a předvést co nejlepší hru.

Ve skupině jsme si vedli celkem dobře, první zápas proti Liberci jsme sice smutně prohráli, ale poté jsme zase po skvělých týmových výkonech dokázali porazit výběrový tým FBC Red bull, poté i tým Aligators a čekal nás poslední zápas skupiny proti slovenskému týmu Capitol. Již od první vteřiny bylo jasné, že to bude hodně vyhrocený zápas. Bohužel i přesto, že jsme si v zápase vytvořili více brankových příležitostí, jsme prohráli 3:2. I tak jsme ve skupině skončili na 2. místě.

V play-off jsme poté narazili na tým který už jsme měli ve skupině a to tedy na tým Aligators. První zápas play-off jsme vyhráli 5:2 a mohli se tak těšit na další vyřazovací zápas. Našim dalším soupeřem se staly České Budějovice, se kterými jsme první půli zápasu drželi krok a dokonce i vedli, poté jsme bohužel již se soupeřem ztratili krok a prohráli 6:3. Tímto pro nás turnaj skončil.

Pro ročníky 2007 to byl poslední turnaj v dorostu a já bych chtěl tímto poděkovat všem trenérům, spoluhráčům, rodičům a všem kteří při nás stáli. Za celý tým bych vám všem rád poděkoval a věřím, že se nevidíme naposledy. Díky!

Mikuláš Vaněk

Výsledky zápasů:

T.K.S. - FBC Liberec 0:4

T.K.S. - FBC Red Bull 6:3

T.K.S. - Aligators 3:2

T.K.S. - Capitol 2:3

————————————

T.K.S. - Aligators 5:2

T.K.S. - FBC Štíři ČB 3:6