Související zápasy

FLORBAL TURNOV
209_20240423_120408.jpg

DOHRÁNO: Starší žáci zakončili sezónu na vítězné vlně

Áčko starších žáků zakončilo sezónu třemi výhrami ve čtvrtém koši, načež si béčko zcela podmanilo poslední turnaj sezóny v České Lípě. Elévové zakončili sezónu turnajem před domácím publikem.

Liga starších žáků

TJ Turnov - Florbal Jablonec Blue 5:3

TJ Turnov - Florbal Ústí B 4:2

TJ Turnov - Florbal Jirkov 11:0

Přestože jsme na poslední turnaj ligové sezóny odjížděli bez dvou nejlepších hráčů, tak jsem chtěli napravit reputaci, kterou jsme si výrazně zkazili předchozím domácím vystoupením. Vzhledem k tomu, že se jednalo o čtvrtý koš, tak jsme nemohli mít jiné ambice než vyhrát všechny zápasy, což se nakonec také podařilo.

V prvním zápase nás někteří kluci z Jablonce individuálně předčili, ovšem týmově jsme podali mnohem lepší výkon my a nakonec jsme v zápase poměrně bohatém na góly zaslouženě vyhráli. Ve druhém utkání proti ústeckému béčku jsme dominovali, ale bohužel jsme neproměňovali stoprocentní šance, a tak skóre zůstalo k soupeři poměrně milosrdné. Poslední zápas proti Jirkovu se hrál víceméně na jednu branku a tomu odpovídá i výsledek.

Konec dobrý, všechno dobré!

František Záleský


Přebor starších žáků

TJ Turnov - FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa 11:2

FBC Panthers Liberec BLACK - TJ Turnov 2:14

Béčko stržů si jednoznačně podmanilo svůj poslední ligový turnaj, když oba dva své soupeře doslova rozstřílelo a kluci tak mohli mít mnoho důvodů k radosti a být spokojení se svými výkony.

František Záleský


Liberecká liga elévů

FBC Lomnice - TJ Turnov

TJ Turnov - Crazíci FBC Liberec black 

FLORBAL JABLONEC Yellow - TJ Turnov

Elévci zakončili sezónu na turnovské palubovce před domácím publikem.