Zobrazeno 1 až 10 z celkem 44 článků.

Spojujeme síly

Po dlouhých úvahách a jednáních uvádíme v život projekt rozsáhlé regionální spolupráce, do kterého se zapojují tři florbalové subjekty, konkrétně TJ Turnov, TJ Sokol Koberovy a SCC Semily. Spolupráce se bude týkat týmů mužů, juniorů a dorostenců. Od tohoto projektu si slibujeme zvýšení konkurenceschopnosti i konkurence uvnitř týmů, zároveň s možností dalšího kvalitativního rozvoje jednotlivých hráčů. Pokud vám tato zpráva připadá povědomá, tak tentokrát už se opravdu nejedná o aprílový žertík!

Oddíl florbalu má nové vedení pro období 2022 - 2024

V pátek 29. 4. 2022 proběhla členská výroční schůze, na které byla zhodnocena uplynulá sezóna a nastíněny plány do budoucna. Také byli oceněni nejlepší hráči a hráčky v jednotlivých kategoriích a zvoleno vedení pro nadcházející období 2022 - 2024.

DOHRÁNO: Muži vyhráli baráž a udrželi se v Národní lize!

Muži porazili Kadaň 5:4 v prodloužení, v barážové sérii celkově zvítězili 3:1 na zápasy a díky tomu si zahrají Národní ligu i v sezóně 2022/2023. Béčko se rozloučilo se sezónou prohrou a výhrou. Starší žáci zapsali na posledním turnaji sezóny dvě výhry a prohru. Mladší žákyně zakončily sezónu turnajem v České Lípě.

Rozhovor: Honza Havlín před utkáním s Kadaní

Turnovský „A“ tým se již druhým měsícem všemi silami snaží udržet národní ligu v Turnově. Náročný program play-down a následné baráže o Národní ligu dává klukům pěkně zabrat. Teď je před týmem Františka Záleského jednoznačně nejtěžší zápas sezóny.

DOHRÁNO: Muži si z Kadaně vezou barážový matchball

V rámci baráže zažili muži v Kadani dvě dramata, která šla až do prodloužení. Zatímco v sobotu domácí vyrovnali stav série na 1:1, tak v nedělním zápase zelenočerní zvítězili a v sérii, hrané na tři vítězství, vedou 2:1. Přípravka absolvovala poslední turnaj v této sezóně na domácí palubovce. Starší žákyně vyrazili na dohrávaný turnaj do České Lípy.

DOHRÁNO: Turnov se v baráži ujal vedení 1:0

Muži vyhráli doma úvodní zápas baráže proti Kadani a v sérii hrané na tři vítězná utkání se dostali do vedení. Junioři zakončili sezónu ziskem čtyřech bodů za remízu a výhru s FBC Liberec a FBC Panthers Liberec. Starší žáci hráli v pátém koši v České Lípě. Elévové absolvovali poslední turnaj sezóny v Železném Brodě. Juniorky zakončily sezónu prohrou s Libercem.

NA MINUTKU s Filipem Dědkem

V dnešním díle NA MINUTKU jsme si vyzpovídali kometu letošní sezóny a stabilního hráče první obranné dvojice mužského „A“ týmu Filipa Dědka. Co nám prozradil? Dozvíte se v následujícím rozhovoru.

FBC Srdce Jizery

Představujeme vám nový projekt regionální spolupráce, do kterého se primárně zapojuje Florbal Koberovy a TJ Turnov.

Dohráno: Muži vítězí v sérii Play-down 4:2 na zápasy

Muži do třetice všeho dobrého a zlého využili matchball, zvítězili v Kobylisých 6:3 a v dubnu je čeká baráž. Junioři ve zdecimované sestavě nedokázali čelit soupeři a dvakrát prohráli. Starší žáci mají za sebou povedený turnaj v Semilech. Elévové zaznamenali na dalším turnaji velký herní progres. Juniorky zakončily sezónu jednou výhrou a jednou prohrou.