Související zápasy

FLORBAL TURNOV
24_20220628_110126.png
93_20220425_150730.jpg

DOHRÁNO: Muži vyhráli baráž a udrželi se v Národní lize!

Muži porazili Kadaň 5:4 v prodloužení, v barážové sérii celkově zvítězili 3:1 na zápasy a díky tomu si zahrají Národní ligu i v sezóně 2022/2023. Béčko se rozloučilo se sezónou prohrou a výhrou. Starší žáci zapsali na posledním turnaji sezóny dvě výhry a prohru. Mladší žákyně zakončily sezónu turnajem v České Lípě.

Národní liga mužů

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 5:4 pn. (0:1, 2:3, 2:0, 0:0)

Sestava: Suchomel (Král) - Havlín, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Ptáčník, Šmída J., Hejduk, Švitorka, Maršík - Mellan, Jiránek, Pohl, Nezdara, Hlavnička - Šmída O.

Branky a asistence: 29. Matěcha (Janoušek J.), 33. Hejduk (Šmída J.), 43. Švitorka (Hejduk), 44. Šmída J. (Ptáčník), rozhodující nájezd Švitorka

V sobotu měli muži při vedení 2:1 barážový matchball. V první polovině jsme nehráli příliš dobře a Kadaň si vybudovala náskok 3:0 a potom ještě 4:1. Od druhé poloviny zápasu už jsem se ale mnohem více dostali do hry, byli jsme lepší a vytvářeli jsem si šance.

Na začátku třetí části jsme velice rychle vyrovnali a ve zbytku utkání i v prodloužení jsme dominovali. Několik gólových šancí jsme ovšem trestuhodně zahodili a množství dalších příležitostí zůstalo nevyužito.

Nakonec tedy rozhodovali nájezdy, ve kterých kralovali naši střelci, kteří proměnili čtyři z pěti, přičemž autorem rozhodujícího gólu se stal Lukáš Švitorka.

Celkově v sérii Turnov zvítězil 3:1 na zápasy a zelenočerní si tedy zajistili účast v Národní lize i pro sezónu 2022/2023.


Regionální liga mužů

TJ Turnov B - FBC Česká Lípa B 3:16

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - TJ Turnov B 10:11

Mužské béčko absolvovalo poslední turnaj sezóny v České Lípě. V prvním utkání se utkali s domácím B-týmem, který si již s předstihem zajistil postup do divize a kde nastoupilo množství mladých velice šikovných hráčů. Naši chlapi se bohužel zmohli pouze na symbolický odpor a vysoce prohráli.

Ve druhém zápase se chlapi utkali s týmem Šluknovska, hrajícím pod hlavičkou České Lípy. V tomto zápase, plném emocí, zvratů a gólů se jim nakonec povedlo o jednu branku zvítězit. Konec dobrý, všechno dobré!


Liga starších žáků

TJ Lokomotiva Louny-MAGENTA - TJ Turnov 1:2

ASK Lovosice-LFP Yellow - TJ Turnov 5:1

TJ Turnov - FD Teplice-Krupka 6:5

Družstvo starších žáků odjelo na svůj letošní turnaj do Teplic. Se sezónou se rozloučilo výhrami 2:1 nad TJ Lokomotivou Louny a 6:5 nad domácími Teplicemi. Nestačili na tým z Lovosic, kterému podlehli 5:1. Všem hráčům, kteří v letošní sezóně nastoupili za družstvo starších žáků patří dík za vzornou reprezentaci oddílu.


Liga mladších žákyň

TJ Turnov - FBK Wings Most 4:3

Crazinky FBC Liberec - TJ Turnov 10:4

FBC Česká Lípa blue - TJ Turnov 12:3

V neděli 24. 4. jsme v České Lípě odehráli poslední turnaj této sezóny. Na úvod jsme absolvovali zápas s týmem z Mostu, který byl vyrovnaný a povedlo se nám ho dovést do vítězného konce. Bohužel v tomto zápase se nám zranila klíčová hráčka Míša Cidlinská a do zbylých zápasů již nezasáhla. V dalších zápasech s Libercem a Českou Lípou byl průběh zápasu vcelku stejný. Naší nedůsledností a efektivností střelby soupeřek jsme poslední zápasy jednoznačně prohrály. Máme na příští sezónu co zlepšovat a přejeme brzké uzdravení Míše.