Související zápasy

FLORBAL TURNOV
90_20220411_131031.jpg

DOHRÁNO: Turnov se v baráži ujal vedení 1:0

Muži vyhráli doma úvodní zápas baráže proti Kadani a v sérii hrané na tři vítězná utkání se dostali do vedení. Junioři zakončili sezónu ziskem čtyřech bodů za remízu a výhru s FBC Liberec a FBC Panthers Liberec. Starší žáci hráli v pátém koši v České Lípě. Elévové absolvovali poslední turnaj sezóny v Železném Brodě. Juniorky zakončily sezónu prohrou s Libercem.

Národní liga mužů

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 8:6 (3:2, 4:1, 1:3)

Sestava: Suchomel (Král) - Havlín, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Ptáčník, Vitásek, Šmída J., Hejduk, Švitorka - Primásek, Jiránek, Nezdara, Pohl, Hlavnička

Branky a asistence: 8. Hlavnička, 18. Janoušek J. (Havlín), 19. Pohl (Primásek), 23. Matěcha (Janoušek J.), 27. Janoušek J. (Matěcha), 29. Dědek (TS), 36. Janoušek Š. (Janoušek J.), 47. Švitorka (Šmída J.)

V neděli večer jsme rozehráli sérii baráže proti poraženému finalistovi divizního play-up, tedy týmu Kadaně.

Vstup do utkání jsme měli velice dobrý a vytvářeli množství střeleckých šancí, ovšem chyběla nám přesná muška, zatímco Kadaňští dokázali vytěžit z minima maximum, a tak se dokonce dokázali dostat do vedení. Ještě v první třetině jsme ale dokázali skóre překlopit a do kabiny jsme šli s vedením o gól.

Těsně po začátku druhé třetině sice Kadaň znovu vyrovnala, ale následně jsme na hřišti zcela dominovali a dokázali si vytvořit klíčový tříbrankový náskok. Za zmínku určitě stojí další ze série sebevědomě proměněných trestných střílení v podání Filipa Dědka.

Ve třetí části pokračovala Kadaň v sympatické odvážné hře a vysokém pressingu, zatímco nám chybělo více klidu a síly na balonku. A tak se utkání proměnilo spíše v boj, provázený množstvím osobních soubojů a ztracených balonků. Hosté se sice dokázali třikrát prosadit, zatímco my jsme jedinou branku v poslední části vstřelili díky krásné akci druhé lajny, ale závěr už jsme si víceméně zkušeně pohlídali a tak se můžeme radovat z důležitého prvního bodu v sérii.

Pokračujeme příští týden v sobotu a v neděli, na půdě Kadaně.


2. liga juniorů

FBC Liberec B - TJ Turnov 5:5

FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 5:6

Junioři se v neděli vydali do Tanvaldu opět v poměrně nízkém počtu, tentokrát ovšem se sestavou vyztuženou o borce se zkušenostmi z Národní ligy, které tady mohli bohatě zúročit. Na závěr sezóny se tak kluci mohli, hlavně díky gólům Jonáše Mellana a Ondřeje Šmídy, radovat ze zisku čtyř bodů, za jednu remízu a jednu výhru.


Liga starších žáků

ASK Lovosice-LFP Yellow - TJ Turnov 2:3

Florbal Jablonec Blue - TJ Turnov 7:3

TJ Turnov - FBC Česká Lípa blue 3:14

V neděli odehráli starší žáci v České Lípě další turnaj. V prvním zápase porazili ASK Lovosice - LFP Yellow 3:2. V druhém utkání prohráli se soupeřem z Jablonce n.N. 7:3, když v druhé polovině zápasu nezopakovali výborný výkon ze začátku utkání. V posledním utkání utrpěli s domácím celkem debakl 3:14, když zcela selhali v obranné činnosti.


Liberecká liga elévů

TJ Turnov - TJ Sokol Koberovy-Vosy 4:8

Crazíci FBC Liberec white - TJ Turnov 15:1

TJ Turnov - FBC Lomnice 4:5

Elévové odehráli svůj poslední turnaj sezóny v Železném Brodě.


2. liga juniorek

FBC Liberec - TJ Turnov 5:1

Juniorky v dohrávaném zápase podlehly favoritkám z Liberce.