24_20220628_110126.png
33_20220628_110050.png
37_20220304_170059.jpg

Soustředění 2022

Tento rok již po patnácté připravuje florbalový oddíl TJ Turnov pro všechny hráče a hráčky svých mládežnických týmů letní florbalové soustředění. V tradičním termínu, letos od soboty 13. srpna do pátku 19. srpna, se tak znovu stane dočasným prázdninovým domovem pro všechny jeho účastníky Dvůr Králové nad Labem. Uvnitř článku naleznete první důležité informace, přihlašování bude probíhat výhradně přes členskou sekci. V případě dotazů se můžete obrátit na své trenéry nebo na vedoucího letního soustředění Radima Kolomazníka.

Kdy: sobota 13. 8. 2022 – pátek 19. 8. 2022

Kde: Dvůr Králové nad Labem 

Cena: 6 000 Kč/osoba - platba na základě vystavené faktury po přihlášení. 

           5 500 Kč/osoba - v případě účasti sourozenců, kteří jsou oba členy oddílu.

Odjezdu: Z Turnova ve 14:00 hodin, z centrálního parkoviště Na Lukách (sraz od 13:30 hodin)

Příjezd: Do Turnova cca ve 14:30 hodin, tamtéž

Přihlášení: Do neděle 10. 7. 2022 (později po individuální domluvě)

Povinná účast: Hráči a hráčky soutěžních družstev pro sezónu 2022/2023             

Trenéři: Tréninky povedou trenéři jednotlivých družstev. Po celou dobu konání soustředění budou hráči pod dohledem zdravotníka.

Lékařské prohlídky: Mohou být použity i potvrzení pro školy v přírodě nebo potvrzení pro florbalové soustředění z předešlého roku. Platnost obou dokumentů max. 2 roky (platnost musí končit po termínu soustředění).

Naplň: Zlepšení herních činností jednotlivce a rozvoj sportovní všestrannosti (mladší), příprava na sezónu (starší).

Proč jet? Poznám lépe své spoluhráče, zdokonalím se ve florbalu, budu dobře připraven na novou sezónu se svým týmem 

Cena zahrnuje ubytování ve 2 nebo 3 lůžkových apartmánech v domově mládeže místní střední školy. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a možnost připojení k internetu. V ceně soustředění je zahrnuto i pravidelné stravování (sobota - večeře; neděle – čtvrtek snídaně, oběd, svačina, večeře; pátek - snídaně, oběd). Cena dále zahrnuje využívání sportovních zařízení v celém areálu Integrované střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové (sportovní tělocvična, 2x víceúčelové hřiště, beachvolejbalový kurt) a také pronájem haly při základní škole Strž. Tréninky budou probíhat pro každé družstvo v několika fázích, každý den. Cena samozřejmě také dopravu do Dvora Králové a zpět speciálním autobusem.

Pokud by někdo vzhledem k dalšímu programu potřeboval řešit individuální příjezdy, odjezdy nebo absolvování pouze části soustředění, není problém se domluvit. Je však nutné dát o tom vědět s dostatečným předstihem a domluvit se s hlavním organizátorem, Radimem Kolomazníkem.

Detailní průběh soustředění, seznam potřebných věcí a další organizační záležitosti budou přihlášeným hráčům upřesněny na začátku srpna.

 Více informací hledejte u svých trenérů nebo u hlavního organizátora letního soustředění, Radima Kolomazníka.

+420 777 126 883kolomaznik@florbalturnov.cz

Přihlašování bude letos znovu probíhat výhradně přes členskou sekci. Prosíme nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.