24_20220628_110126.png
139_20230309_220714.jpg

Soustředění 2023

Tento rok již po šestnácté připravuje florbalový oddíl TJ Turnov pro všechny hráče a hráčky svých mládežnických týmů tradiční letní florbalové soustředění. V klasickém termínu, letos tedy od soboty 12. srpna do pátku 18. srpna, se tak znovu stane dočasným prázdninovým domovem pro všechny jeho účastníky Dvůr Králové nad Labem. Uvnitř článku naleznete veškeré důležité informace, přihlašování probíhá výhradně přes členskou sekci. V případě dotazů se obracejte na vedoucího letního soustředění Radima Kolomazníka.

Kdy: sobota 12. 8. 2022 – pátek 18. 8. 2023

Kde: Dvůr Králové nad Labem

Cena: 6 600 Kč/osoba - platba na základě vystavené faktury po přihlášení.

6 000 Kč/osoba - v případě účasti sourozenců, kteří jsou oba členy oddílu.

Platba: Na základě vystavené faktury - přijde vám do emailové schránky.

Odjezdu: Z Turnova ve 14:00 hodin, z centrálního parkoviště Na Lukách (sraz od 13:30 hodin)

Příjezd: Do Turnova cca ve 14:30 hodin, tamtéž

Přihlašování: Do neděle 9. 7. 2023 (později po individuální domluvě)

Povinná účast: Hráči a hráčky mládežnických soutěžních družstev pro sezónu 2023/2024

Trenéři: Tréninky povedou trenéři jednotlivých družstev. Po celou dobu konání soustředění budou hráči pod dohledem zdravotníka.

Lékařské prohlídky: Mohou být použity i potvrzení pro školy v přírodě nebo potvrzení pro florbalové soustředění z předešlého roku. Platnost obou dokumentů max. 2 roky (platnost musí končit po termínu soustředění).

Naplň: Zlepšení herních činností jednotlivce a rozvoj sportovní všestrannosti (mladší), příprava na sezónu (starší).

Proč jet? Poznám lépe své spoluhráče, zdokonalím se ve florbalu, budu dobře připraven na novou sezónu se svým týmem, odvezu si velké množství zážitků na celý život.

Cena zahrnuje ubytování ve 2 nebo 3 lůžkových apartmánech v domově mládeže místní střední školy. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a možnost připojení k internetu. V ceně soustředění je zahrnuto i pravidelné stravování (sobota - večeře; neděle – čtvrtek snídaně, oběd, svačina, večeře; pátek - snídaně, oběd). Cena dále zahrnuje využívání sportovních zařízení v celém areálu Integrované střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové (sportovní tělocvična, 2x víceúčelové hřiště, beachvolejbalový kurt) a také pronájem haly při základní škole Strž. Tréninky budou probíhat pro každé družstvo v několika fázích, každý den. Cena zahrnuje samozřejmě také dopravu do Dvora Králové a zpět speciálním autobusem.

Pokud by někdo vzhledem k dalšímu programu potřeboval řešit individuální příjezdy, odjezdy nebo absolvování pouze části soustředění, je možné se domluvit. Je však nutné dát o tom vědět s dostatečným předstihem a vyřešit to s hlavním organizátorem, Radimem Kolomazníkem.

Seznam potřebných věcí a případné další organizační záležitosti budou přihlášeným hráčům upřesněny na začátku srpna.

V případě dotazů se obracejte na hlavního organizátora letního soustředění, Radima Kolomazníka.

+420 777 126 883, kolomaznik@florbalturnov.cz

Přihlašování bude letos znovu probíhat výhradně přes členskou sekci. Prosíme nenechávejte přihlášení na poslední chvíli. Je pro nás, vzhledem k organizačním záležitostem, důležité, znát počty s dostatečným předstihem.