214_20240520_105656.jpg

Nový florbalový partner

Začínáme spolupráci s novým florbalovým partnerem, kterým se stává populární EXE SPORT.

EXESPORT.net - partner pro florbalové vybavení

Vážení členové našeho oddílu, s radostí vám představujeme našeho nového florbalového partnera EXE SPORT, se kterým budeme spolupracovat v oblasti sportovních potřeb a nákupu florbalového vybavení.

Hlavní produkty našeho partnera jsou značky OXDOG, EXEL FLOORBALL a FZ FREEZ, ale na na e-shopu můžete najít také značky Salming, Unihoc nebo Zone.

Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech společnost zhmotnila své zkušenosti s florbalovým vybavením do mladé florbalové značky FREEZ.

Primární výhodou pro všechny naše členy je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub Florbal Turnov. Ceny po slevě se vám zobrazí ihned po registraci.


Proč jsme se rozhodli spojit s EXE SPORTem?

V rámci oddílu jsme vnímali potřebu mít k dispozici větší portfolio značek pro nákup florbalového vybavení a zároveň pokud možno co nejvíce zjednodušit systém objednávek, s možností výraznější slevy. Tím pádem bylo navázání spolupráce s EXE SPORTem, se kterým už jsme v minulosti (ještě pod názvem Floorball player) kooperovali, logickou variantou.


Jaké florbalové vybavení si můžete u e-shopu EXE SPORT zakoupit?

Na e-shopu www.exesport.net naleznete i další florbalové vybavení.


Registruj se na florbalovém e-shopu a získej slevu

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení.

Registrace je snadná. Pokud nakoupíte florbalové vybavení a budete zaregistrování na náš oddíl, pomůže nám to v dalším rozvoji oddílu. Děkujeme.

Podrobný návod a informace o slevách naleznete v členské sekci.