Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Nedařilo se mužům ani ženám, další utkání se kvůli covidu nehrála

Muži prohráli s Orkou Čelákovice a během března a dubna je čeká boj o záchranu. Ženám se poslední dobou vůbec nedaří a důkazem je vysoká prohra s Českou Lípou. Turnaj elévů ani juniorek se kvůli covidu nehrál.

Národní liga mužů

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

Sestava: Král (Suchomel) - Dědek, Šmída J., Matěcha, Janoušek J., Pohl - Ptáčník, Jiránek, Janoušek Š., Hejduk E., Švitorka - Vitásek, Šmída O., Bursa, Nezdara

Branky a asistence: 43. Šmída J. (Hejduk)

V průběhu celého utkání jsme tahali za kratší konce a domácí byli lepším týmem. Přestože jsme měli dobré pasáže, ve kterých jsme dokázali soupeře zatlačit a probojovat se k dobrý střeleckým pozicím, tak to zkrátka nestačilo.

Znovu jsme dostali několik zbytečných branek, zatímco velké množství našich střeleckých šancí zůstalo nevyužitých. Jediným hráčem, který se v utkání dokázal prosadit, byl Jaroslav Šmída, který byl také zvolen hráčem utkání.

Po této prohře je víceméně jasné, že  nás během března a dubna čekají boje o záchranu, ve kterých jsme ovšem odhodláni uspět.

Další utkání nás čeká v sobotu 29. 1., na domácí palubovce, od 19:00 proti pražskému soupeři Wizards.

Liberecká liga elévů

TJ Turnov - FBC Česká Lípa white -> nehráno

Crazíci FBC Liberec blue - TJ Turnov -> nehráno

TJ Turnov - Florbal Jablonec Blue -> nehráno

1. liga žen

TJ Turnov - Florbal Ústí 0:11 (0:4, 0:6, 0:1)

Sestava: Brabcová - Koubková, Fišerová, Veselá Š., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová, Kyselová, Hassová

Branky a asistence: -

V sobotu 22.1 jsme doma odehrály 17. kolo soutěže proti florbal Ústí. Jednalo se o druhý vzájemný zápas, kde nám Ústí mělo co vracet. Bohužel náš tým byl omezen nízkým počtem hráček oproti soupeři a to se na výsledku hodně podepsalo. První a druhá třetina opravdu naše nebyla, Ústí nás přehrávalo, jak fyzicky tak i gólově. Ve třetí třetině už jsme dokázaly dobře soupeře ubránit avšak gól se nám vstřelit nepovedlo a proto výsledek 0:11 rozhodně není nic, z čeho bychom chtěly těžit do budoucna.