Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Ženám skončila sezóna

Béčko má z dalšího turnaje tradičně jednu výhru a jednu prohru. Junioři ve dvou vyrovnaných zápasech dvakrát prohráli. Mladší žáci bojovali na turnaji v Lounech. Elévové sbírali další zápasové zkušenosti na turnaji v Jablonci. Ženy dvakrát prohrály v předkole play-off s Kutnou Horou a sezóna pro ně skončila.

Regionální liga mužů

FBC Bílí bagři Liberec C - TJ Turnov 1:17

TJ Turnov B - FBC Panthers Liberec B 5:8

Muži si nejprve v prvním zápase pohráli jako kočka s myší s torzem bílých bagrů, kteří k zápasu nastoupili v pěti lidech. Ve druhém utkání se jim už tolik nedařilo a přestože měli více ze hry, tak Pantheři dali gól prakticky ze všeho a nakonec se jim podařilo zvítězit.

2. liga juniorů

TJ Turnov - SC Podještědí Český Dub 5:7

Florbal Jablonec - TJ Turnov 4:2

Junioři podali na turnaji v Liberci dva poměrně špatné výkony a v obou dvou vyrovnaných zápasech prohráli o dvě branky.

Liga mladších žáků

Florbal Jablonec blue - TJ Turnov 9:2

TJ Turnov - FbC Jazzmani Žatec 4:3

TJ Turnov - TJ Lokomotiva Louny-ALL RISK 4:5

Tým mladších žáků se v neděli zúčastnil dalšího turnaje, tentokrát v Lounech. Po úvodním velmi rozpačitém výkonu proti Jablonci (2:9) jsme odehráli další dvě, již o poznání kvalitnější utkání. Proti Žatci, se kterým jsme v první půli prohrávali 0:3 se nám podařilo v druhé půli obrátit na konečných 4:3. Závěrečný zápas proti Lounům i přes prohru 4:5 byl celkově velmi povedený. Kluci předváděli aktivní hru, dobrou spolupráci i techniku. Těšíme se na další kolo, které nás čeká 20. 3. na domácí půdě.

Liberecká liga elévů

TJ Turnov - FBC Lomnice 1:10

Florbal Jablonec Yellow - TJ Turnov 1:17

TJ Sokol Koberovy-Sršni - TJ Turnov 14:10

Na turnovské elévy čekaly v sobotu 26. února další tři ligové zápasy. V prvním utkání se silnou Lomnicí měli naši elévci řadu šancí, ovšem soupeř byl v této činnosti daleko efektivnější a zaslouženě zvítězil. Výsledkově povedenější byl druhý zápas proti domácímu Jablonci, ve které zelenočerní prokázali své větší zápasové zkušenosti a dokráčeli si ke konečné výhře. Asi nejvyrovnanější a nejdramatičtější byl nakonec poslední duel proti Sokolu Koberovy, kterému i přes přátelské vztahy nechybělo nasazení a dramatické momenty. Efektivnější zakončení bylo znovu na straně soupeře a Turnov tak z tohoto měření sil vyšel s prázdnou. Na turnovských elévech jsou znát pokroky, ovšem v tréninku je před nimi stále hodně práce. Děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a za podporu během zápasů.

1. liga žen

FBC Kutná Hora - TJ Turnov 16:2 (10:0, 2:2, 4:0)

Sestava: Brabcová K. - Veselá Š., Vlková Kr., Vlková Ka., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová L., Kyselová

Branky a asistence: 26. Bittnerová (Kyselová), 32. Bittnerová (Kyselová)

TJ Turnov - FBC Kutná Hora 3:10 (2:2, 0:4, 1:4)

Sestava: Brabcová K. - Fišerová, Vacíková, Veselá Š., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová L., Vlková Ka., Kyselová, Hassová

Branky a asistence: 5. Bittnerová (Kyselová), 8. Bittnerová (Kyselová), 59. Kyselová (Bittnerová)

Minulý víkend nás čekal dvojzápas předkola play-off 1. ligy žen. Základní část jsme zakončily po dvou předchozích porážkách na 13. místě a zápasy tak hostila Kutná Hora, která držela 8. příčku. V základní části jsme s Kutnou Horou odehrály pouze jedno utkání, které skončilo v náš neprospěch 2:6.

K sobotnímu zápasu jsme bohužel odjely opět ve velmi malém počtu, pouze se dvěma hráčkami na střídání. Nezachytily jsme hned úvod zápasu a první třetina skončila katastrofálně se skóre 0:10. V dalších dvou částech utkání soupeřky už více kombinovaly, připravovaly si gólové šance a postupně navyšovaly svůj náskok. Za náš tým se dokázala prosadit jen Karolína Bittnerová, která si připsala dvě branky po pěkných souhrách s Adélou Kyselovou. Rády bychom poděkovaly Týnce Vlkové, která po skoro dvou letech oprášila florbalku a odjela s námi na zápas, abychom mohly alespoň občas vystřídat, a kromě toho předvedla opravdu dobrý výkon, díky kterému se stala hráčkou utkání.

V neděli nás čekal odvetný zápas. Nastoupily jsme v lehce rozšířené sestavě a rozhodně jsme utkání nevzdávaly. V první třetině jsme byly minimálně vyrovnanými soupeřkami, v 8. minutě jsme šly dokonce do vedení 2:1 opět zásluhou Karolíny Bittnerové. Po úvodní části byl stav nerozhodný 2:2. Ze začátku nejspíš lehce zaskočené soupeřky přidaly na tempu a nám postupně docházely síly. Prohrávaly jsme v osobních soubojích a nedařilo se nám usadit se na naší útočné polovině. V bráně nás držela dobře chytající Natálie Hassová, ale postupem času využily soupeřky několik šancí z dorážek i přečíslení. Necelé dvě minuty před koncem zápasu už jen upravila skóre po nahrávce Karolíny Bittnerové Adéla Kyselová na konečných 3:10.

Tyto dvě prohry tak znamenají pro ženský tým konec sezóny.