Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Na domácí charitativní utkání přišlo více jak 200 lidí

Pátá výhra v řadě posunula Turnov na průběžné páté místo divizní tabulky. Na charitativní utkání pro Kikoše si našlo cestu 223 lidí a vybralo se téměř 30 000 Kč! Bohužel méně se tento víkend dařilo týmům mládeže.

Divize C

T.K.S. TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 12:6

Branky a asistence: 3. Jakub Janoušek (Šimon Janoušek), 10. Jonáš Mellan (Štěpán Pohl), 17. Ondřej Šmída (Šimon Janoušek), 18. Lukáš Maršík (Jonáš Mellan), 19. Ondřej Šmída (Šimon Janoušek), 31. Jan Novotný (Emil Hejduk), 34. Jakub Janoušek (Šimon Janoušek), 34. Jan Obermann (vlastní gól), 37. Štěpán Pohl (Jonáš Mellan), 52. Jan Novotný (Emil Hejduk), 53. Šimon Janoušek (Filip Dědek), 57. Filip Dědek (Jan Novotný)

Charitativní kolo č. 14 je za námi. V zaplněné hale TJ bylo toho k vidění opravdu dost, netradiční program a přístup, osmnáct branek a hlavně vítězství. Více než 200 diváků bylo svědky výhry 12:6 nad soupeřem FBC Panthers Liberec. Těm patří obrovský dík za velké přispění a zapojení do této události.

Začátek zápasu pro nás nebyl ideální. Soupeř stál hodně vepředu, nebyl ani tak aktivní, ale hráči Panthers zkušeně věděli, kam si stoupnout a nám to zpočátku dělalo velké problémy v rozehrávce. I přes to jsme otevřeli skóre zápasu my. Liberečtí se pak dvěma slepenými góly dostali do vedení, které si drželi až do závěru třetiny. Tam se přehoupl vývoj na naši stranu a třemi brankami ve třech minutách končila první třetina 5:3. Po první pauze a jedinečném mini utkání mladých nadějí Turnova i Panterů nastoupili svěřenci kouče Jiránka k druhé třetině, ve které se některé věci v rozehrávce postupně zlepšovali. Objektivně to bylo tím, že Panterům začali docházet síly. Vlivem našeho nedůrazu přidali jednu branku, my přidali další čtyři. Závěrečná část skočila opět vítězně pro Turnov, za zmínku stojí proměněná přesilová hra. Na konci zápasu přidali Panthers ještě dvě branky, po individuálních chybách.

To už nemohlo nijak ovlivnit celkový výsledek. Body tedy zůstali doma a my jsme naplnili ideální scénář jaký jsme si v duchu napsali.

Martin Hejduk

Liberecká liga můžu

FLORBAL JABLONEC B - TJ Turnov B 8:6

TJ Turnov B - FBC Bestie Česká Lípa D 6:9

Mužskému béčku to tentokrát na domácím turnaji moc "nelepilo" a navíc chlapi dostávalo příliš laciné góly na to, aby mohli pomýšlet na úspěch. Ze dvou vyrovnaných zápasů si tedy béčko neodneslo ani bod.

František Záleský

2.liga juniorů

ASK Lovosice - LFP - T.K.S. TJ Turnov 13:8

T.K.S. TJ Turnov - BK REAL ROUDNICE n/L 3:6

Junioři ve dvou vyrovnaných zápasech dvakrát prohráli.

Liga starších žáků

TJ Turnov - ASK Lovosice - LFP "A" Black 3:7

Florbal Chomutov - TJ Turnov 2:1

T.K.S. TJ Turnov - FD Teplice 0:5

Černá druhá adventní neděle pro Turnovský florbal. 10. 12. se nedaří žádnému z tymů a platí to i pro starší žáky. Náš výjezd do daleké Krupky, kde jsme chtěli potvrdit minimálně setrvání ve druhém koši, se výsledkově bohužel nepovedl.

První zápas proti ASK Lovosice – LFP „A“ Black jsme začali dobře. Vedli jsme 1:0 a 2:1. Ale pak se přestalo dařit a soupeř nás jasně přehrál. Výsledek 3:7.

Na druhý zápas jsme pozměnili rozestavení a herní obraz proti týmu Florbal Chomutov, který spadl z prvního koše, byl jiný. Chomutov byl o něco lepší na míčku, ale nám se dařilo eliminovat jeho útoky a my jsme se dostávali do nebezpečných situací. Ale tento den našim střelcům někdo upiloval mušku a hráči nebyli schopni dopravit míček mezi tyče. Když už ta kulatá věc letěla správným směrem i do správného místa, tak gólman Chomutova dokázal zázračně tyto střely zachytit. Prohra 2:1 mrzí, protože remíza by byla spravedlivější a k vítězství, přes řadu šancí, nebylo daleko.

Třetí zápas byl přímým bojem, kdo půjde dolů do 3 koše. Soupeř FD Teplice, kterého jsme porazili na předchozím domácím utkání 1:0, dokázal proměňovat své šance a my jsme se v koncovce opět trápili. Naši kluci bojovali a snaha se nedala upřít, ale v Krupce nám nebylo přáno. Konečný výsledek 5:0 sice neodpovídá hernímu projevu, ale bez střeleného gólu se prostě vyhrát nedá.

Teď nás čeká cca měsíční pauza, kdy potřebujeme opět nabrat střeleckou formu, uzdravit některé hráče a bude se chtít opět vrátit do druhého koše.

Dušan Iker

Přebor starších žáků

TJ Turnov - SCC SEMILY 1:17

Mývalové TJ Starý Harcov Liberec - TJ Turnov 12:4

Béčko starších si tentokrát muselo poradit s malým počtem hráčů a navíc i s agresivní hrou soupeřů, což se klukům příliš nepovedlo a dvakrát vysoko prohráli.

Liga elévů

TJ Turnov - FLORBAL JABLONEC Black

Florbal Ústí red - TJ Turnov

FBC Lomnice - TJ Turnov

Další porci zápasů, v rámci které sbírali důležité zápasové zkušenosti, mají za sebou elévové.