8:5(0:0,0:0,0:0)
so 4. 12. 2021 8:00 @ SH TJ Turnov, Liberecká liga elévů, 13. kolo
LiberecFlorbal Turnov
9:1(3:0,4:1,2:0)
so 4. 12. 2021 9:00 @ Hala míčových sportů Liberec, 2. liga juniorek - skupina 2, 4. kolo
Florbal TurnovPanthers
3:4(0:0,0:0,0:0)
so 4. 12. 2021 9:20 @ SH TJ Turnov, Liberecká liga elévů, 13. kolo
4:7(1:2,1:1,2:4)
so 4. 12. 2021 10:00 @ Hala míčových sportů Liberec, 2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
14:2(0:0,0:0,0:0)
so 4. 12. 2021 13:00 @ SH Krupka, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
17:0(0:0,0:0,0:0)
ne 5. 12. 2021 9:35 @ Hala míčových sportů Liberec, Liberecká liga přípravek, 11. kolo
KoberovyFlorbal Turnov
3:10(0:0,0:0,0:0)
13:0(0:0,0:0,0:0)
ÚstíFlorbal Turnov
10:1(0:0,0:0,0:0)
ne 5. 12. 2021 10:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo

DOHRÁNO: Do soutěží zasáhlo velké množství turnovských týmů

Muži prohráli s tradičním soupeřem Mukařovem. Béčko má z domácího turnaje šest bodů za dvě výhry. Dorostenci si připsali jednu výhru a jednu prohru. Mladším žákům se příliš nedařilo na turnaji v Liberci. Elévové se představili na domácí palubovce. Přípravka sbírala další herní zkušenosti na turnaji v Liberci. Juniorky si připsaly další výhru a prohru. Starší žákyně znovu dominovaly.

Národní liga mužů

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 7:2

Sestava: Král (Jirman) - Havlín, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Švitorka - Primásek, Mellan, Hejduk E., Šmída J., Maršík - Pohl, Hlavnička

Branky a asistence: 20. Šmída (Mellan), 53. Matěcha

Chlapi nastoupili ke svému dalšímu zápasu proti tradičnímu soupeři, Traverze Mukařov - tentokrát na pražské půdě. Vstup do zápasu byl poměrně slibný, hráli jsme dobře na balonku, obrana fungovala a zdálo se, že otěže zápasu držíme ve svých rukách. Těsně před přestávkou jsme se navíc dostali do vedení a po první třetině byl tedy stav 1:0 v náš prospěch.

Ve druhé třetině se obrázek hry výrazně změnil. Soupeř přidal na tempu, my jsme naopak ubrali a Mukařov začal mít výrazně více ze hry. V tomto duchu se odvíjela prakticky celá druhá třetina, přičemž několik našich šancí se nám proměnit nepodařilo a nepomohla nám bohužel ani přesilová hra, mezitím co domácí se třikrát trefili a obrátili skóre zápasu ve svůj prospěch.

Ani ve třetí třetině jsme nebyli schopní se dostat do nějakého souvislejšího tlaku a soupeř trestal z protiútoků. Nebyli jsme dostatečně kvalitní v předfinální ani finální fázi a díky tomu si Mukařov postupně vybojoval nedostižný náskok. I když jsme se v závěru ještě snažili zdramatizovat utkání při hře bez brankáře, soupeř si už utkání relativně v pohodě pohlídal a došel si pro výhru.

Poslední soutěžní utkání tohoto kalendářního roku nás čeká v sobotu 11. 12., od 15:00, proti Náchodu. Přijďte nás podpořit!

Regionální liga mužů

TJ Turnov B - FBC Bílí bagři Liberec C 15:7

FBC Panthers Liberec B - TJ Turnov B 5:8

Mužské béčko si i v malém počtu poradilo s domácími zápasy na výbornou a do tabulky si připsalo plných šest bodů.

2. liga dorostenců

FBC Liberec B - TJ Turnov 4:7

TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 4:10

V sobotu 4. 12. zavítali turnovští dorostenci znovu do Liberce. Tam je čekala dvě náročná utkání proti libereckému béčku a panterům.

Klukům se povedlo do prvního zápasu dobře vstoupit, když hned z kraje vstřelili dvě branky. Liberečtí však do konce třetiny snížili stav utkání a v té další se jim ho podařilo vyrovnat. Naši borci se však nedali zaskočit do konce druhé třetiny bylo vedení opět na jejich straně a díky rychlým gólům z kraje třetí třetiny to bylo už o 4 góly. Nehledě na závěrečný liberecký tlak se povedlo utkání dovést do zdárného konce a turnovští tak zvítězili 7:4.

Vstup do druhého zápasu byl také zdárný, když se hned v úvodu podařilo proměnit jednu z šancí. Panteři se ovšem rychle oklepali a třemi góly do konce třetiny si vzali vedení zpět. Turnovští se snažili srovnat krok ve druhém dějství, ale bohužel se podařilo jen snížit na 2:3. Od této chvíle už turnovští, i díky únavě, tahali za kratší konec, a to mělo za následek konečný stav 4:10.

Dorostenci si na dalším turnaji připsali jednu výhru a jednu prohru.

Liga mladších žáků

Florbal Ústí white - TJ Turnov 10:1

ASK Lovosice-LFP Black - TJ Turnov 3:0

TJ Turnov - FBC Liberec pink 1:15

Mladší žáci v neděli odehráli tři zápasy na turnaji v Liberci. Byla to pro ně nečekaná návštěva druhého koše, takže šlo především o sbírání zkušeností a odhalování vlastních rezerv. Kombinace silnějších soupeřů s covidem a oslabeným týmem bohužel nakonec stačily pouze na tři prohry, postupně s Ústím (1:10), Lovosicemi (0:3) a Libercem (1:15).Věříme, že získané zkušenosti zúročíme na dalších turnajích.

Liberecká liga elévů

SCC Semily-Predators - TJ Turnov 8:5

TJ Turnov - FBC Panthers Liberec WHITE 3:4

FBC Česká Lípa blue - TJ Turnov 3:8

Turnovští elévové se v sobotu 4. prosince poprvé představili na domácím hřišti a konečně v plné sestavě. Všechna tři utkání, tedy duely s týmy Semil, Panthers Liberec a České Lípy byly od prvních minut vyrovnané a to i díky výborně chytajícímu brankáři Turnova Adamovi Klabanovi. Jeho spoluhráčům občas chybělo více přesnosti v zakončení a lepší pohyb po hřišti. Výsledkem tak byla jedna zasloužená výhra a dvě těsné porážky. Ze všech utkání si mají malé turnovské naděje co odnést a snad vše zúročí v dalších trénincích a zápasech. Děkujeme všem rodičům za podporu během utkání.

TJ Turnov green - FBC Panthers Liberec BLACK 2:5

V neděli 5. 12. jsme vyrazili podruhé po sobě do nedalekého Liberce. Tentokrát s dvěma týmy, byť nás nebyl ideální počet. Obzvlášť v týmu black (chlapci) se nám nedaří jezdit na turnaje ve větším počtu, proto ho doplňujeme děvčaty z druhého týmu. Ale nic to nemění na věci, že se všichni snažili podat co nejlepší výkony, byť v tomto počtu, kdy museli někteří strávit spoustu času na hřišti, to nebylo snadné. Povedlo se nám předvést spoustu hezkých florbalových dovedností a je vidět, jak se všichni zlepšují. Pokud nám to situace umožní, zakončíme tento rok turnajem 18. 12. v Jablonci nad Nisou.

2. liga juniorek

FBC Liberec - TJ Turnov 9:1

TJ Turnov - FB Hurrican Karlovy Vary 10:2

Do prvního zápasu se turnovským juniorkám podařilo vstoupit celkem slušně. I přes počáteční nervozitu z nového systému, který holky doposud zkoušely jen na tréninku, se nám dařilo nepouštět Liberec do větších šancí. První třetina byla při pohledu na skóre vyrovnaná, na hřišti ale vládly domácí hráčky. Ve druhé a třetí třetině se začal projevovat početní rozdíl a Liberec začal nabírat brankový rozdíl. Turnovačky ale statečně bojovaly dál a i přes pár smolných vlastních gólů se nevzdávaly. Bohužel se nám podařilo vsítit jen jeden gól zásluhou Anny Štěpánkové, na kterou do konečné sirény už nikdo nenavázal. Holky si zaslouží pochvalu i přes nelichotivý výsledek.

Druhý zápas se rozjel ve zcela odlišném tempu, tentokrát jsme držely balón na čepelích po většinu času my. Holky rychle přišly na to, že stačí udělat rychlou kličku a snadno se dostanou na polovinu soupeřek. V první třetině tak tímto způsobem zkompletovala hattrick Adéla Kyselová a zajistila nám vedení a dobrou náladu na střídačce. Bohužel nadšení lehce uvadlo, když soupeřky zabojovaly a stáhly náš náskok. Nám se chtělo hodně útočit, ovšem návrat do obrany potom chyběl. Naštěstí pro nás jsme ne nenechaly zaskočit a znovu soupeřkám odskočily. Třetí třetina pak zůstala v naší režii, holky si vyzkoušely individuální akce a sbíraly sebevědomí, nad některými kličkami nejen diváci oněměli úžasem. Dost nás podržela i golmanka Hassová. Do konce zápasu si další tři branky připsala kapitánka Kyselová a Koubková, jedním gólem přispěla ke konečné desítce Blažková.

Přebor starších žákyň

TJ Turnov - FD Teplice 14:2

TJ Turnov - FBC Liberec 16:10

V sobotu 4.12. absolvovaly starší žákyně turnaj v Krupce u Teplic. Jelikož se na poslední chvíli odhlásil tým z Lovosic z důvodu karantény, odehrály starší žákyně pouze dva zápasy a to s domácím týmem z Krupky a s Libercem.  Oba zápasy měla děvčata pod kontrolou a plnila všechny stanovené úkoly.  S domácím týmem si vyzkoušela kombinační hru i individuální dovednosti. S týmem z Liberce se hrál otevřený útočný florbal, kde padalo hodně branek, o čemž hovoří i konečný divoký výsledek. Přesto měla děvčata zápas pevně v rukách a obdržené branky, které  padaly převážně z větších vzdáleností nás nezlomily a bez větších problémů jsme zápas dovedly k úspěšnému konci. Děvčata opět potvrdila dlouhodobou výkonnost a kvalitu. Za předvedené výkony si zaslouží poděkování.Další turnaj nás čeká až v příštím roce a to 29.1. v Turnově. Tímto vás všechny zveme na turnaj. Přijďte nás podpořit.