Starší žáci (2009, 2010)Zápasy

říjen 2023

TJ TurnovFlorbal Ústí B
15:0
ne 8. 10. 2023 10:00 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
TJ TurnovFlorbal Jirkov
6:1
ne 8. 10. 2023 11:00 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
TJ TurnovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
4:1
ne 8. 10. 2023 12:45 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
FLORBAL JABLONEC BlueTJ Turnov
4:8
so 21. 10. 2023 9:00 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
ASK Lovosice - LFP "A" BlackTJ Turnov
2:4
so 21. 10. 2023 10:45 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
FBC Vipers MostTJ Turnov
3:2
so 21. 10. 2023 13:15 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo

listopad 2023

TJ Sokol KoberovyTJ Turnov
1:5
so 11. 11. 2023 9:45 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
FBC LiberecTJ Turnov
6:3
so 11. 11. 2023 11:30 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGETJ Turnov
3:6
so 11. 11. 2023 13:15 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGETJ Turnov
4:3
so 25. 11. 2023 10:00 @ SH TJ Turnov, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
FD TepliceTJ Turnov
0:1
so 25. 11. 2023 12:30 @ SH TJ Turnov, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
TJ Turnov1.FBC DDM Děčín IV
3:7
so 25. 11. 2023 14:15 @ SH TJ Turnov, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo

leden 2024

TJ TurnovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:2
so 13. 1. 2024 9:45 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
TJ TurnovTJ Sokol Koberovy
2:1
so 13. 1. 2024 11:30 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
TJ TurnovFLORBAL JABLONEC Blue
5:2
so 13. 1. 2024 12:30 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
TJ Sokol KoberovyTJ Turnov
1:4
ne 28. 1. 2024 9:00 @ SC Železný Brod, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
ASK Lovosice - LFP "A" BlackTJ Turnov
3:3
ne 28. 1. 2024 10:45 @ SC Železný Brod, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
TJ TurnovFBC Vipers Most
4:2
ne 28. 1. 2024 12:30 @ SC Železný Brod, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo