Přípravka (2012 a mladší)

Florbal se vrací!
Více týmů 5. květen 2021

Florbal se vrací!

Po více než roce různých peripetií, lapálií, zmatků a chaosu se konečně vrací organizovaný sport a snad již nadobro. Ruku v ruce s tím se samozřejmě vrací i florbal a náš oddíl není výjimkou. Přijď na trénink, pojď hrát florbal!
Celý článek ›
Soustředění 2021
Více týmů10. únor 2021

Soustředění 2021

Tento rok již po čtrnácté připravuje florbalový oddíl TJ Turnov pro všechny hráče a hráčky svých mládežnických týmů letní florbalové soustředění. V tradičním termínu, letos od soboty 14. srpna do pátku 20. srpna, se tak znovu stane dočasným prázdninovým domovem pro všechny jeho účastníky Dvůr Králové nad Labem. Uvnitř článku naleznete první důležité informace, přihlašování bude probíhat výhradně přes členskou sekci. V případě dotazů se můžete obrátit na své trenéry nebo na vedoucího letního soustředění Radima Kolomazníka.
Celý článek ›
Rozhovor: František Záleský
Více týmů17. listopad 2020

Rozhovor: František Záleský

Naši vaši trenéři #6 - František Záleský. Rozhovor s člověkem, jenž je jednou z hybných sil našeho oddílu a který se kromě intenzivní práce na trenérské lavičce věnuje také mravenčí práci ve vedení oddílu a výrazně se podepsal pod řadu změn, které přinesla uplynulá sezóna.
Celý článek ›
Rozhovor: Jaroslav Pajkrt
Více týmů13. listopad 2020

Rozhovor: Jaroslav Pajkrt

Naši vaši trenéři #2 - Jaroslav Pajkrt. Rozhovor s otcem dvou mladých florbalistek, který už nějakou dobu fušuje i do trenérského řemesla a nutno říci, že mu to jde skvěle a za jeho ochotu a aktivitu je mu třeba vyseknout poklonu.
Celý článek ›
Oddílové kulichy a čelenky
Více týmů10. listopad 2020

Oddílové kulichy a čelenky

S blížící se zimou jsme si připravili pro všechny členy a jejich rodinné příslušníky i všechny ostatní zájemce nabídku originálních háčkovaných kulichů a čelenek v oddílových barvách, vyráběných na míru. Pokud chcete sobě nebo někomu jinému udělat radost a připravit se na zimní mrazy, případně mít nachystaný originální vánoční dárek, tak rozhodně neváhejte!
Celý článek ›
Aplikace eos club zone
Více týmů10. srpen 2020

Aplikace eos club zone

Mobilní aplikace je prodlouženou rukou celé platformy Členské sekce a jejím cílem je posílení vazby mezi oddílem a členy. Ti mají díky aplikaci na dosah ruky všechny potřebné informace a dostávají okamžité notifikace na své povinnosti a události. Všichni teď můžou díky mobilní aplikaci eos club zone nosit svůj oddíl přímo v kapse.
Celý článek ›

Liberecká liga přípravek

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FBC Liberec black0:
2FBC Liberec blue0:
3FBC Liberec white0:
4FBC Lomnice0:
5FBC Panthers Liberec BLACK0:
6FBC Panthers Liberec ORANGE0:
7FBC Česká Lípa blue0:
8FBC Česká Lípa white0:
9SCC SEMILY - Lvíčata0:
10SCC SEMILY - Tygříci0:
11TJ Sokol Koberovy - Klokani0:
12TJ Sokol Koberovy - Kobry0:
13TJ Turnov black0:
14TJ Turnov green0:

Rozpis tréninků

úterý14:30 - 16:15SH TJ Turnov
čtvrtek14:15 - 15:45SH TJ Turnov

Naši trenéři

Záleský František Hlavní trenér
Hassová Natálie Asistent trenéra
Pajkrt Jaroslav Vedoucí družstva