24_20220628_110126.png
33_20220628_110050.png
97_20220510_090449.jpg

Přípravka se účastnila turnaje v Semilech

Na neligový turnaj do Semil cestovali hned dva týmy naší přípravky a turnaj si parádně užili.

V sobotu se vydaly hráčky a dva stateční hráči na turnaj Sovert Cup do nedalekých Semil. Tentokrát jsme díky téměř stoprocentní účasti holek mohli dát dohromady dva týmy, pod názvy TJ Turnov White a Green.

Oběma týmům se dařilo v základních skupinách. Tým White, kde hráli oba kluci (Vašek Šálek a Radim Křapka) dokonce svou skupinu B vyhrál. Ve skupině pouze remizoval s týmem SCC Semily TYGŘÍCI. Tým Green v základní skupině podlehl týmu FBC Liberec Black, proto skončil ve skupině A druhý. V následujícím play off  tým White nastoupil proti týmu SCC Semily LVÍČATA, bohužel soupeři se podařilo vstřelit tři rychlé góly, na které jsme nenašli rychlou odpověď a soupeři se dařilo kontrolovat zápas, který vyhrál. Následoval zápas proti týmu FBC Liberec White, do kterého kluci a holky vlétli a vyhráli. Posledním zápasem pro tým White byl zápas s týmem Florbal Jablonec, bohužel síly docházely, jelikož šest zápasů v jednom dni je již pořádná porce. Nakonec o trochu více sil měl tým Jablonce a zaslouženě vyhrál 3:2. Tým TJ Turnov White vybojoval krásné šesté místo.

Tým Green se utkal s týmem FBC Liberec White, holky zápas zvládly na jedničku a postoupily do bojů o finále. Zde opět narazily na tým SCC Semily LVÍČATA, s kterým se utkaly již v základní skupině. Zápas měl podobný průběh a holky se brzy ujaly vedení, které navyšovaly a poctivou hrou v obraně zápas zvládly a postoupily do finále. V něm se utkaly s týmem FBC Liberec Black. S tímto týmem se utkaly již v základní skupině, kde byl úspěšnější tým Liberce a holky měly soupeři co oplácet. Finále mělo skvělé tempo, po trestném střílení, který proměnila Eliška Kovářová jsme se ujaly vedení, holky opět hrály perfektně, bohužel soupeři se povedlo v polovině zápasu vyrovnat. V perfektní divácké atmosféře se nepodařilo ani jednomu týmu již do konce zápasu vstřelit gól a na řadu přišly nájezdy a bohužel v této disciplíně byl šťastnější tým FBC Liberec Black. Holky vybojovaly skvělé druhé místo za což si zaslouží poděkování a potlesk. Děkujeme!