24_20220628_110126.png
203_20240328_105352.jpg

Letní soustředění mládeže 2024

V letošním roce už po sedmnácté připravuje florbalový oddíl TJ Turnov pro všechny hráče a hráčky svých mládežnických týmů tradiční letní florbalové soustředění. V klasickém termínu, letos tedy od soboty 17. srpna do pátku 23. srpna, se tak znovu stane dočasným prázdninovým domovem pro všechny jeho účastníky Dvůr Králové nad Labem. Uvnitř článku naleznete veškeré důležité informace, přihlašování probíhá výhradně přes členskou sekci. V případě dotazů se obracejte na vedoucího letního soustředění Radima Kolomazníka.

Kdy: sobota 17. 8. 2024 – pátek 23. 8. 2024

Kde: Dvůr Králové nad Labem

Cena: 7 000 Kč/osoba - platba na základě vystavené faktury po přihlášení.

6 500 Kč/osoba - v případě účasti sourozenců, kteří jsou oba členy oddílu.

Platba: Na základě vystavené faktury - přijde vám do emailové schránky.

Odjezd: Z Turnova ve 14:00 hodin, z centrálního parkoviště Na Lukách (sraz od 13:30 hodin)

Příjezd: Do Turnova cca ve 14:30 hodin, tamtéž

Přihlašování: Co nejdříve, nejpozději do neděle 14. 7. 2024 (později po individuální domluvě)

Povinná účast: Hráči a hráčky mládežnických soutěžních družstev pro sezónu 2024/2025

Naplň: Zlepšení herních činností jednotlivce a rozvoj sportovní všestrannosti (mladší), příprava na sezónu (starší).

Trenéři a tréninky: Tréninky povedou trenéři jednotlivých družstev. Tréninky probíhají ve čtyřech fázích a jsou upraveny zdatnosti a věku jednotlivých tréninkových skupin.

Proč jet? Poznám lépe své spoluhráče, zdokonalím se ve florbalu, budu dobře připraven na novou sezónu se svým týmem, odvezu si velké množství zážitků na celý život a užiju si spoustu legrace.

Lékařské prohlídky: Mohou být použity i potvrzení pro školy v přírodě nebo potvrzení pro florbalové soustředění z předešlého roku. Platnost obou dokumentů max. 2 roky (platnost musí končit po termínu soustředění). Po celou dobu konání soustředění budou hráči pod dohledem zdravotníka.

Cena zahrnuje ubytování ve 2 nebo 3 lůžkových apartmánech v domově mládeže místní střední školy. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a možnost připojení k internetu. V ceně soustředění je zahrnuto i pravidelné stravování (sobota - večeře; neděle – čtvrtek snídaně, oběd, svačina, večeře; pátek - snídaně, oběd). Cena dále zahrnuje využívání sportovních zařízení v celém areálu Integrované střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové (sportovní tělocvična, 2x víceúčelové hřiště, beachvolejbalový kurt) a také pronájem haly při základní škole Strž. Tréninky budou probíhat pro každé družstvo v několika fázích, každý den. Cena zahrnuje samozřejmě také dopravu do Dvora Králové a zpět speciálním autobusem.

Pokud by někdo vzhledem k dalšímu programu potřeboval řešit individuální příjezdy, odjezdy nebo absolvování pouze části soustředění, je možné se domluvit. Je však nutné dát o tom vědět s dostatečným předstihem a vyřešit to s hlavním organizátorem, Radimem Kolomazníkem.

Seznam potřebných věcí a případné další organizační záležitosti budou přihlášeným hráčům upřesněny na začátku srpna.V případě dotazů se obracejte na hlavního organizátora letního soustředění, Radima Kolomazníka.

+420 777 126 883, kolomaznik@florbalturnov.cz

Přihlašování bude klasicky probíhat výhradně přes členskou sekci. Prosíme nenechávejte přihlášení na poslední chvíli. Je pro nás, vzhledem k organizačním záležitostem, velice důležité, znát počty s dostatečným předstihem.

Související články

FLORBAL TURNOV
162_20230821_165956.jpg

Letní soustředění mládeže

V termínu 12. - 18. 8. 2023 se členové našich mládežnických kategorií vydali na již šestnáctý ročník letního soustředění mládeže.