Související zápasy

FLORBAL TURNOV
24_20220628_110126.png
119_20221127_125020.jpg

DOHRÁNO: Turnovským týmům se nedařilo

Muži prohráli v dobrém zápase s Orkou. Béčko bojovalo, ale body nevyválčilo. Ani dorostenecké béčko, doplněné o řadu starších žáků, si domů body nepřivezlo. Elévové a elévky se představili turnovskému publiku na domácím turnaji. Dorostenky, v rámci kooperace s FBC Liberec, dvakrát jasně vyhrály.

Národní liga mužů

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 5:8 (2:1, 2:5, 1:2)

Sestava: Chlad - Plíšek, Dědek, Matěcha, Hejduk E., Švitorka - Šmída J., Jiránek, Reczai, Maršík, Novotný - Ptáčník, Iltis

Branky a asistence: 14. Matěcha, 19. Reczai, 21. Maršík, 36. Hejduk (Iltis), 57. Novotný (Reczai)

Do utkání s Orkou jsme vstoupili dobře, byli jsme v tempu a po první části jsme odcházeli do šaten s vedením o gól. Další průběh utkání bohužel negativně ovlivnilo zranění Matěchy a fakt, že kvůli řadě absencí jsme měli k dispozici už pouze jedenáct hráčů do pole.

Ve druhé části zařadili kluci z Orky na vyšší výkonnostní stupeň a začali nás přehrávat. I když jsme se z toho dokázali oklepat a opět se vrátit do zápasu, tak jsme před závěrečnou třetinou prohrávali o tři branky.

Ve třetí třetině jsme hned v první minutě obdrželi další branku a síly na obrat už nám poté bohužel chyběly. Přestože jsme nepodali špatný výkon, tak na velice kvalitně hrajícího soupeře to bohužel nestačilo.


Regionální liga mužů

USK Slavia Liberec - TJ Turnov 8:5

TJ Turnov - SCC Semily 3:7

SC Podještědí Český Dub - TJ Turnov 16:9

Muži bojovali na dalším turnaji v Liberci, ale žádné body se jim bohužel vyválčit nepodařilo. Asi nejblíže byli hned v prvním zápase proti liberecké Slavii.


2. liga dorostenců

Florbal T.K.S. "B" - TJ Starý Harcov Liberec 1:14

FBC Lomnice - Florbal T.K.S. "B" 12:1

Dorostenci mají za sebou dvě výrazné porážky, ale velkým pozitivem je zapojení velkého množství starších žáků, kteří tak můžou sbírat neocenitelné zápasové zkušenosti a dále se zlepšovat.


Liberecká liga elévů

TJ Turnov - Florbal Jablonec 11:1

TJ Sokol Koberovy - TJ Turnov 17:1

TJ Turnov - FBC Liberec 3:15

Domácí turnaj absolvovali elévové, kteří sbírali zkušenosti a snažili se aplikovat naučené dovednosti z tréninku v dalších třech soutěžních zápasech.


Liberecká liga elévů - dívky

SCC Semily - TJ Turnov 12:1

TJ Turnov - TJ Sokol Koberovy 12:5

FBC Liberec - TJ Turnov 5:3

Na domácím turnaji tuto sobotu nastoupil tým elévek k dalším zápasům. K úvodnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu SCC Semily, bohužel tento zápas se nám nepovedl. Tak jako většina prvních zápasů :) holky se rozjížděly pomalu. Vůbec se nám nepodařilo zachytit tempo a ani nasazení. K druhému zápasu jsme nastoupili proti týmu TJ Sokol Koberovy. Zápas vypadal už úplně jinak, soupeř dělal chyby, holky nabraly tempo, proměňovaly šance a díky tomu vybojovaly první výhru. Poslední zápas odehrály proti FBC Liberec. Z mého pohledu velmi povedený zápas, holky doslova bojovaly o každý míček a udržely si vysoké tempo z předešlého zápasu. Se soupeřem se jim dařilo držet krok, bohužel se jim nepodařilo udržet vedení, ale i přesto podaly velmi dobrý výkon. Chtěl bych připomenout, že bojují ve směs proti klučičím týmům, o to je to pro ně těžší.

Hodnotil trenér Jaroslav Pajkrt.


1. liga dorostenek

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 5:11

FBC Liberec - Florbal Ústí 13:1

V neděli 27.11. nastoupily k dalším zápasům dorostenky. Čekaly je dva zápasy, a to s Českou Lípou a s Ústím nad Labem.

Těžko hodnotit tyto zápasy, které nás rozhodně neprověřily. V poklidném tréninkovém tempu děvčata zvítězila 11:5 s Lípou a 13:1 s Ústím a pomalu směřují do předkola play-off na MČR. Na turnaj byly nominovány Anna Wienerová, Jana Pokorná, Monika Fuchmanová, Eliška Svobodová, Lucie a Michaela Cidlinská, Agáta Kučerová a Kristýna Líbalová. Bohužel poslední dvě jmenované na poslední chvíli onemocněly a tak se bohužel nemohly zúčastnit. I tak nás těší, že tolik hráček z Turnova dostává příležitost hrát za dorostenky Liberce. Ukazuje se, že spolupráce s Libercem opravdu funguje a rozhodně v této spolupráci nehrajeme druhé housle.

Hodnotí trenér Miloš Cidlinský.