Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

Muži v domácím zápase museli znovu dotahovat a dlouho sahali po bodech, nakonec ovšem znovu prohráli. Dorostenci B zapsali na prvním turnaji sezóny výhru a prohru, zatímco dorostenci A bohužel dvakrát prohráli. Nedařilo se ani juniorkám, které se v neděli představily na turnovské palubovce.

Národní liga mužů

TJ Turnov - FbC Hradec Králové 3:8 (1:2, 1:2, 1:4)

Sestava: Suchomel (Horáček) - Plíšek, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Šmída J., Jiránek, Švitorka, Maršík, Hlavnička - Hejduk M., Recazi, Vacek, Novotný

Branky a asistence: 20. Švitorka (Reczai), 36. Švitorka (Hlavnička), 47. Matěcha (Janoušek J.)

Hosté z Hradce začali zápas velice aktivně a jejich vysoké napadání nám dělalo poměrně velké potíže a navíc jsme nebyli schopní se udržet delší čas na míčku a rychlostně jsme nestíhali. Po první části jsme tedy naštěstí prohrávali pouze o gól.

Ve druhé třetině jsme se zlepšili, hra se vyrovnala a hrálo se hodně nahoru-dolů. Bohužel jsme se z velkého množství protiútoků a přečíslení nedokázali nedokázali vytěžit víc, než jednu branku a soupeř nás znovu trestal, takže se šlo do kabin za dvoubrankového vedení Hradce.

Ve třetí třetině jsme měli více ze hry a vytvořili jsme si několik dobrých šancí. Znovu nás ovšem trápila produktivita a trefili jsme se pouze jednou. Zápas rozhodla naše přesilová sedm minut před koncem zápasu, ve které jsme měli šanci vyrovnat, ale místo toho se ve vlastním oslabení prosadili hosté a definitivně zápas zlomili na svou stranu. V závěrečné power-play už se nám bohužel zápas zdramatizovat nepodařilo.

Doufáme, že smůlu už jsme si vybrali a od příštího zápasu začneme vyhrávat, bude k tomu ovšem potřeba, abychom začali hrát naplno hned od úvodního hvizdu a ne až od druhé třetiny.

1. liga dorostenců

Florbal T. K. S. - Orka 0:10 (0:5, 0:1, 0:4)

FAT PIPE Start98 - Florbal T. K. S. 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Ani ve druhém turnaji v 1. lize se spojený tým T. K. S. nedočkal bodového zisku, když vysoko prohrál s Orkou i se Startem. Tak snad příště.

2. liga dorostenců

Florbal T. K. S. "B" - Florbal Jablonec 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)

FBC Lomnice - Florbal T. K. S. "B" 13:0 (5:0, 2:0, 6:0)

Dorostenecké béčko na svém prvním turnaji v sezóně zapsalo výhru a prohru.

1. liga juniorek

FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 2:5 (0:1, 1:0, 1:4)

Domácí se celé utkání marně snažily dobít židenickou pevnost. Soupeř hrozil pouze z rychlých protiútoků, které se jim ale dařilo efektivně zakončovat. Když už přišlo vyrovnání na 2:2, a byla šance zápas rozhodnout, soupeř opět dokázal skórovat. Při závěrečné hře domácích v 6-ti hráčkách v poli Brňanky dokonaly dílo zkázy.

FBC Liberec - GC Systém Bulldogs Brno 4:5 n. (1:2, 1:1, 2:1)

V turnovské hale se odehrálo velmi dramatické utkání. Naše juniorky se ujaly vedení 1:0, ale do konce třetiny soupeř skóre otočil. V 2.části domácí vyrovnali, ale soupeř opět kontroval a na konci třetiny byl stav 2:3. Ve třetí části se domácí dostali dvěma góly Klubalové do vedení 4:3, ale Bulldočky v zápětí stav srovnaly. Ten vydržel i po prodloužení a v nájezdové loterii byli bohužel úspěšnější hosté.