Související zápas

FLORBAL TURNOV
FalconFlorbal Turnov
6:4(2:0,2:2,2:2)
so 16. 9. 2023 18:00 @ SH V Aleji Lysá n/L, Divize, 2. kolo
24_20220628_110126.png
167_20230919_104424.jpg

DOHRÁNO: Muži stále čekají na výhru, dorostenky naopak stoprocentní

Muži nestačili na Falcon, dorostenky v libereckých barvách měly výborný vstup do sezóny a první turnaj za sebou mají i junioři ve druhé lize.

Divize C

Floorball Club FALCON - T.K.S. TJ Turnov 6:4

Branky: Šmída O. (Janoušek J.), Janoušek Š., Janoušek J. (Šmída O.), Šmída J. (Dědek)

Oproti minulému týdnu jsme předvedli kvalitnější a zodpovědnější výkon, avšak to na plný bodový zisk nestačilo. Domácí v prvních dvou třetinách několikrát využili mezer v naší obraně a udržovali svůj pohodlný náskok. Nám se v závěru utkání podařila už jen korekce na rozdíl dvou branek.Pokračujeme příští týden domácím zápasem proti Mladé Boleslavi.


1. liga dorostenek

FBC Liberec - SK Bivojky Litvínov 2:0

FBC Liberec - Florbal Chomutov 7:1

Komentář trenéra Miloše Cidlinského: V neděli vstoupily do sezóny také naše dorostenky a to v rámci spolupráce s FBC Liberec. V sestavě Liberce z turnovských hráček nastoupily Lucie Cidlinská, Jana Pokorná, Michaela Cidlinská, Barča Pajkrtová a Zuzka Jirošová. Brzy ráno jsme tedy odcestovaly do Litvínova na úvodní dva duely, a to nejprve s domácími SK Bivojky Litvínov a následně pak s Chomutovem. Přestože jsme v prvním utkání soupeřkám mnoho nedovolili, nedařilo se nám střelecky prosadit, čemuž napomáhala i skvěle chytající brankářka z Litvínova. Nakonec se nám podařilo nejprve vsítit šťastný gól a pak povedenou kombinací rozhodnout utkání na konečných 2:0.

Druhý zápas se nesl v úplně jiném duchu. Naše hráčky se hned po úvodním buly do soupeřek zakously, a přestože jsme inkasovali jako první, nikoho jsme svým výkonem nenechali na pochybách, že zápas dovedeme do vítězného konce. Děvčata z Chomutova jsme vlastně k ničemu nepustili a jednoznačně zvítězili 7:1.

Start soutěže se nám velice povedl a pokud navážeme v dalších zápasech na tyto výkony, tak my jako trenéři budeme určitě spokojení a to bez ohledu na na to, jak dopadnou další zápasy výsledkově.


2. liga juniorů

FBC Panthers Liberec 5:4 T.K.S. TJ Turnov

T.K.S. TJ Turnov 2:4 FLORBAL JABLONEC

Junioři T.K.S. vstoupili do sezóny úvodním domácím turnajem. Na hře většiny bylo bohužel znát, že se jedná o první zápasy po dlouhé době a hra byla dost rozháraná a neuspořádaná. V prvním zápase proti Panterům se nám sice podařilo smazat tříbrankové a manko a nakonec jsme mohli vyhrát, ovšem hlavně vinou vlastní nedisciplinovanosti a naivity jsme nakonec nezískali ani bod. Ani druhý zápas těsně nevyšel a z prvního turnaje junioři bohužel odchází s prázdnou.

Související články

FLORBAL TURNOV
163_20230828_192636.png

Florbalový ples 2023

Rádi bychom pozvali všechny členy, fanoušky, rodinné příslušníky a přátele na druhý ročník našeho florbalového plesu. Doufáme, že si v podzimní čas najdete cestu nejen na domácí zápasy, ale i na tuto sváteční událost!