Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: muži prohráli v Náchodě, sezóna začala mladším žákům

Muži bohužel prohráli na půdě Florbal Primátor Náchod a další body do tabulky se jim zapsat nepodařilo. Mladší žáci absolvovali svůj první turnaj v této sezóně, který odehráli v nedalekém Železném Brodě.

Národní liga

Florbal Primátor Náchod - TJ Turnov 9:6

branky: 8. David Cejnar, 10. Ondřej Bachtík, 18. Ondřej Bachtík, 28. Ondřej Hušek, 35. Jan Čečetka, 37. Jan Jirák, 44. Jan Jirák, 46. Jan Jirák, 50. Jiří Vlček - 8. Pavel Sekyra, 14. Vojtěch Palatínus, 18. Vojtěch Palatínus, 44. Vojtěch Palatínus, 52. Jakub Janoušek, 59. Pavel Sekyra; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Brandon Bulis 18 - Filip Jirman 14; po třetinách: 3:3, 3:0, 3:3