Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Mladší žáci zcela opanovali domácí turnaj

Utkání mužů bylo kvůli covidu v kádru soupeře odloženo. Dorostenci si připsali vysokou prohru a vysokou výhru. Mladší žáci zcela opanovali domácí turnaj. Doma se představila také přípravka. Ženy padly výrazným rozdílem proti Spartě. Mladší žákyně vyhrály oba dva zápasy na turnaji v Liberci.

Národní liga mužů

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy -> odloženo kvůli covidu v kádru soupeře

2. liga dorostenců

FBC Lomnice - TJ Turnov 10:2

TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 18:0

V sobotu jsme se s družstvem dorostenců vypravili do Lomnice nad Popelkou. Našimi soupeři byla domácí Lomnice a Česká Lípa. V prvním utkání jsme bohužel nechali zejména v první a druhé třetině soupeři hodně prostoru na hřišti a inkasovali spoustu branek. Pozitivní na tomto utkání byl zlepšený výkon ve třetí třetině, ve které jsme soupeři zdatně konkurovali. Ve druhém duelu jsme potvrdili roli favorita a navázali na dobrý výkon z konce prvního utkání. Je skvělé sledovat, jak se naši hráči při florbalu baví, proto přece tento sport hrajeme a milujeme. Po náročné cestě na zamrzlé vozovce jsme úspěšně dorazili do našeho města a v úterý se budeme připravovat na další souboje v naší lize.

Liga mladších žáků

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Turnov 2:3

SCC Semily-Sharks - TJ Turnov 2:6

Mocní Tuleni Podbořany - TJ Turnov 0:9

Tým mladších žáků se v sobotu zúčastnil dalšího turnaje, tentokrát na domácí půdě. Určitě i díky silné podpoře ze stran rodičů a diváků kluci sehráli tři velmi vydařené zápasy, ve kterých zúročili zkušenosti z předchozích méně úspěšných kol. Aktivní hru, dobrou spolupráci i přesnou práci s florbalkou přetavili do tří přesvědčivých výher postupně nad Kadaní (3:2), Semily (6:2) a Podbořany (9:0).Věříme, že jim dobrá forma vydrží i do dalších turnajů!

Liberecká liga přípravek

TJ Turnov black - TJ Turnov green 5:3

Florbal Jablonec - TJ Turnov black 5:7

TJ Turnov black - FBC Česká lípa white 4:9

TJ Turnov green - FBC Česká Lípa white 5:10

Florbal Jablonec -  TJ Turnov green 4:4

V neděli jsme na domácím turnaji přípravky odehráli spoustu zápasů. Přivítali jsme na domácí palubovce tým z Jablonce nad Nisou a České Lípy. Oba naše týmy se s těmito soupeři utkaly, předvedly spoustu skvělých akcí, ale zároveň nám tento turnaj ukázal, že máme co zlepšovat.

1. liga žen

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Turnov 14:2 (5:0, 4:1, 5:1)

Sestava: Hassová - Brabcová K., Koubková, Fišerová, Veselá Š., Štěpánková E., Bittnerová, Brabcová L., Vlková

Branky a asistence: 32. Fišerová (Brabcová), 50. Bittnerová

14.1. 2022 jsme se vydaly na několikrát odkládaný zápas proti ACEMA Sparta Praha UNYP. Náš tým byl opět omezen počtem hráček a to dost výrazně oproti soupeřkám.

První třetina pro naše družstvo nebyla zrovna přívětivá a to z důvodu pěti obdržených branek a v posledních minutách třetiny také vyloučení Lucie Brabcové na 2 min. Ve druhé třetině se nám podařilo vstřelit alespoň jeden gól a to zásluhou Johany Fišerové. Bohužel jsme obdrželi další čtyři góly a tak se šlo do šaten na konci druhé třetiny za stavu 9:1. V poslední třetině se blýskla úspěšným nájezdem Karolína Bittnerová, ale bohužel více branek už náš tým do konce zápasu nepřidal. Soupeřky stihly vstřelit ještě dalších 5 gólů a konečným výsledkem zápasu byla prohra 14:2.

Liga mladších žákyň

FBK Wings Most - TJ Turnov -> zrušeno

TJ Turnov - Crazinky FBC Liberec 5:8

TJ Turnov - FBC Česká Lípa blue 9:8

V sobotu jsme vyrazily s mladšími žákyněmi do nedalekého Liberce, kde jsme odehrály dva zápasy proti domácímu Liberci a České Lípě. Oba vyrovnané zápasy holky zvládly. A jelikož nedorazil tým z Mostu, připravil si pořadatel jako náhradu za zrušený zápas tzv. míchačku, kdy byly rozlosovány všechny hráčky do tří týmů a utkaly se systémem každý s každým. Holky si zahrály a seznámily se s novými kamarádkami.