Související zápasy

FLORBAL TURNOV
24_20220628_110126.png
76_20220207_192640.png

DOHRÁNO: Černý víkend turnovských elitních týmů

Muži prohráli s jedním ze dvou hegemonů soutěže, Panthers Praha. Mužské béčko bohužel dvakrát prohrálo. Starší žáci odehráli dobrý turnaj v Ústí nad Labem. Další dvě vysoké prohry mají na kontě ženy. Mladší žákyně bojovaly na turnaji v České Lípě.

Národní liga mužů

Panthers Praha - TJ Turnov 9:2 (0:0, 3:0, 6:2)

Sestava: Král (Starý) - Dědek, Havlín, Janoušek J., Janoušek Š., Maršík - Primásek, Vitásek, Hejduk E., Švitorka, Pohl - Šmída O., Bursa, Hlavnička

Branky a asistence: 49. Dědek, 53. Hejduk E.

V sobotu jsme odehráli utkání proti jednomu ze dvou letošních hegemonů Národní ligy - západ, pražským panterům. Domácí byly od začátku utkání lepším týmem a měli více ze hry. Během první třetiny jsme je ovšem dokázali úspěšně bránit a navíc jsme se sami několikrát dostali do gólové šance, ovšem žádnou jsme nedokázali využít.

Ve druhé části už se domácím podařilo několikrát prosadit, dále jsme se ovšem o výsledek prali a nedávali nic zadarmo. Ani během druhé třetiny se nám bohužel nepodařilo vstřelit ani jednu branku.

Během závěrečné třetiny už jsme tlaku nedokázali účinně čelit a dostali několik branek. Díky krásně provedenému nájezdu Filipa Dědka a individuální akci Emila Hejduka se nám ale podařilo vstřelit alespoň dvě branky. Nutno přiznat, že soupeř byl lepší a výhru si zasloužil, ale prohráli jsme se ctí.

V následujícím týdnu nás čekají hned dvě domácí utkání, v úterý od 20:00 dohrávka proti Florbal TJ Kobylisy a v sobotu od 19:30 proti T.B.C. LUCERN Králův Dvůr. Zároveň se bude jednat o poslední dvě domácí utkání v základní části, tak nám přijďte fandit!


Regionální liga mužů

FBC Lomnice - TJ Turnov B 8:6

TJ Turnov B - USK Slavia Liberec 4:9

Muži si na prvním turnaji v tomto kalendářním roce bohužel připsali dvě prohry a nepodařilo se jim navázat na dobré výsledky z podzimu.


Liga starších žáků

TJ Turnov - FBC Vipers Most 3:9

TJ Turnov - Florbal Ústí B 4:2

TJ Turnov - ASK Lovosice-LFP Yellow 4:1

Starší žáci měli v sobotu na programu další turnaj, tentokrát v Ústí nad Labem. Ve čtvrtém koši se tam utkali s FBC Vipers Most, Florbal Ústí B a ASK Lovosice - LFP Yellow. Po úvodním lehce rozpačitém zápase pak předvedli dva kvalitní výkony a tak domů odjížděli se dvěma výhrami.


1. liga žen

TJ Turnov - Prague Tigers Nehvizdy 0:10 (0:4, 0:4, 0:2)

Sestava: Brabcová K. - Koubková, Fišerová, Vacíková, Veselá Š., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová L., Vlková, Kyselová, Hassová, Veselá L.

Branky a asistence: -

V sobotu 5. 2. jsme se utkali v 19. kole proti Prague Tigers v Turnově.

První třetina byla ze začátku vzhledem k velkému množství promarněných šancí od obou týmů klidnější. Poté ale protihráčky přidaly na tempu a díky naší nedůraznosti jsme dostaly 4 góly. Ve druhé třetině jsme měly co dotahovat. Pár nadějných pokusů z naší strany bohužel skončilo mimo branku nebo na “tyčce” a soupeřky přidaly další čtyři branky. V posledních dvaceti minutách utkání jsme se snažily zabojovat, ale bohužel nám nebylo přáno a hned po prvních pěti minutách padl gól od soupeřů. Celý zápas skončil s výsledkem 10:0 pro Prague Tigers.

BLACK ANGELS - TJ Turnov 11:1 (3:1, 6:0, 2:0)

Sestava: Brabcová K. - Koubková, Fišerová, Veselá Š., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová L., Vlková, Kyselová, Hassová

Branky a asistence: 6. Kyselová (Bittnerová)

V neděli 6. 2. jsme se vydaly do pražských Čakovic, abychom nastoupily proti týmu Black Angels. Při úvodu utkání jsme dokázaly hrát celkem vyrovnanou hru, avšak během zápasu nás upouštělo tempo, objevovaly se chyby a přestávalo se dařit. Naše šance nebyly úspěšně proměněny v branku, naneštěstí soupeř svoje gólové příležitosti využil. Jediný náš gól vstřelila Adéla Kyselová a zápas pro nás skončil nešťastně stavem 11:1.


Liga mladších žákyň

FBC Česká Lípa blue - TJ Turnov 4:3

TJ Turnov - FBK Wings Most 8:12

SK Bivojky Litvínov - TJ Turnov 5:7

V sobotu jsme vyrazili za další porcí zápasů, a to do České Lípy. Vzhledem k situaci, která v této době panuje, jsme odjeli v slušném počtu devíti hráček. Bohužel tempo a nasazení při jednotlivých zápasech tomu neodpovídalo.

Na začátek nás čekal domácí soupeř, v celém zápase jsme byli o krok pozadu a pouze jsme dotahovali. To samé následovalo i v druhém zápase, kde byl soupeřem Most. I když došlo ke zlepšení, co se týče našeho pohybu, střelba na bránu byla vysloveně špatná a vysilovali jsme se neustálými souboji u mantinelu, místo abychom se snažili o nějakou kombinaci. Na závěr nás čekal tým Litvínova, který přijel na turnaj pouze se šesti hráčkami, což se negativně projevilo na jeho do té doby suverénním výkonu v turnaji. Po dramatické bitvě, kdy soupeř dohrával v početní výhodě bez golmana, naše holky nakonec slavily vítězství. Nyní nás čeká spousta práce a zamyšlení nad naším výkonem.