Související zápasy

FLORBAL TURNOV

DOHRÁNO: Bod pro áčko ze zápasu s Traverzou.

Muži vytěžili ze zápasu s Traverzou pouze bod. Béčko porazilo Šluknovsko a těsně prohrálo s Lomnicí. Dorostenecké béčko odehrálo dva vyrovnané zápasy s Florbal Ústí a Litvínovem. Mladší žáci dále stoprocentní, tentokrát porazili FBC Liberec a FBC Panthers Liberec. Starší žákyně si přivezly z Liberce prohru a dvě výhry. Juniorky mají dvě výhry s Českými Budějovicemi a Panterkami.

Národní liga mužů

Traverza Mukařov - TJ Turnov 9:8 p. (4:3, 3:4, 1:1, 1:0)

Sestava: Horáček (Hladík) - Švitorka, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Šmída J., Hejduk, Reczai, Hanuš, Novotný - Jiránek, Hejduk M., Hanuš, Iltis

Branky a asistence: 11. Reczai (Vacek), 14. Dědek (Matěcha), 16. Janoušek Š. (Matěcha), 29. Novotný (Vacek), 29. Janoušek Š. (Matěcha), 32. Novotný (Reczai), 36. Janoušek Š. (Matěcha), 57. Reczai (Janoušek J.)

V zápase proti tradičnímu soupeři, Traverze, jsme čelili až brutální efektivitě domácích. V první třetině jsme hráli většinu času s balonkem, ale bohužel jsme vyrobili několik fatálů při hře s míčkem a stálo nás to obdržené branky.

I ve druhé části to bylo obdobné a v jednu chvíli jsme prohrávali už o tři branky. Do zápasu jsme se ovšem vrátili a dokázali vyrovnat. Celkově jsme měli více šancí, ale domácí byli opravdu nekompromisní a krutě trestali naše zaváhání.

Ve třetí třetině už jsme se chyb vyvarovali, ovšem z celkově opatrnější hry vyplynulo také to, že už jsme se nedostávali do tolika střeleckých příležitostí. Po využité přesilovce, díky které jsme se dostali tři minuty před koncem poprvé v zápase do vedení, se domácí prosadili při hře v šesti a šlo se do prodloužení.

Prodloužení domácí rozhodli po minutě pěknou individuální akcí a tvrdou ranou pod břevno.

Regionální liga mužů

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - TJ Turnov B 6:8

TJ Turnov B - FBC Lomnice 7:8

Chlapi podali dobrý výkon a zaslouženě porazili Šluknovsko. Po krátké pauze následně nastoupili proti Lomnici, která má v kádru několik velice šikovných mladíků, kteří ze záhadných důvodů mrhají talentem v regionální lize. Přestože měl míček většinu času na svých holích soupeř, tak béčko statečně vzdorovalo a těsně před koncem dokonce dokázalo vyrovnat. Přesto nakonec se štěstím zvítězila Lomnice.

2. liga dorostenců

Florbal Ústí B - Florbal T. K. S. "B" 4:2

Florbal T. K. S. "B" - SK Bivoj Litvínov 6:6

Dorostenecké béčko sehrálo na domácím turnaji dva vyrovnané zápasy, přičemž v prvním podlehlo ústecké rezervě a ve druhém v závěru ztratilo vítězství s Litvínovem. Kluci tedy vybojovali pouze bod.

Přebor mladších žáků

FBC Liberec - TJ Turnov 6:9

TJ Turnov - FBC Panthers Liberec 7:1

Mladší žáci pokračují ve své jízdě sezónou a i na turnaji v České Lípě si připsali dvě výhry. Výsledky ani dominance na hřiště sice nebyla tak výrazná, jako v předchozích zápasech, ale výsledky byly zasloužené.

Přebor starších žákyň

FBC Česká Lípa - TJ Turnov 7:3

TJ Turnov - ASK Lovosice 7:1

Florbal Ústí - TJ Turnov 1:12

V neděli starší žákyně vyrazily odehrát další turnaj do České Lípy. Na úvod nás čekal domácí tým, ten se ukázal jako nejtěžší a velmi kvalitní soupeř, hlavně dobrým pohybem všech hráček a střelbou. Bohužel byť jsme měli dobré pasáže hry a skvělé kombinace, chyběla nám přesnost střelby při zakončení a na vítězství to nestačilo. Dalšími soupeřkami byl tým Lovosic a Ústí nad Labem. Soupeřky přijely s týmy, které tvořily převážně nové hráčky, v obou případech byla vidět naše herní převaha plynoucí ze zkušeností a holky oba zápasy s přehledem vyhrály. Další turnaj nás čeká za čtrnáct dní v Ústí nad Labem.

1. liga juniorek

SK Meťák České Budějovice - FBC Liberec 3:11

Panthers Praha - FBC Liberec 5:8

Juniorky tentokrát vyrazily v sobotu 5. 11. do Českých Budějovic, kde sehrály zápas s SK Meták České Budějovice. Byl to soupeř, který se v tabulce pohybuje nad námi a tak jsme nevěděli co od tohoto týmu čekat. Již první třetina však ukázala, že zápas nebude tak těžký, jak jsme očekávali a celé utkání, které nakonec skončilo našim vítězstvím 11:3, jsme měli po celou dobu pod kontrolou.
Druhý den jsme nastoupili na relativně slabšího soupeře a to Panthers Praha. I když jsme měli zápas dobře rozehraný, vedli jsme již 7:1 a vypadalo to, že v klidu zápas dovedeme do vítězného konce, museli jsme se v závěru o výsledek trochu bát. Přesto si i z Prahy odvážíme 3 body a tak můžeme tento víkend hodnotit za velice úspěšný.

Už nyní bychom chtěli všechny pozvat na další zápas juniorek, a to 20. 11., od 13 hod, kdy vyzveme na domácí palubovce v Turnově velice atraktivního soupeře - Tatran Střešovice. Přijďte holky podpořit.