Související zápasy

FLORBAL TURNOV
205_20240404_131716.jpg

DOHRÁNO: Béčko jelo do Varnsdorfu, junioři si připisují výhru proti Jirkovu

Ligové soutěže se nezadržitelně blíží ke svému konci. Poslední turnaj má za sebou turnovská rezerva, která skončila na celkovém šestém místě.

Liberecká liga mužů

TJ Turnov B - SCC SEMILY "B" 8:7

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - TJ Turnov B 3:2

V posledním turnaji této sezóny zaznamenali kluci z béčka dva těsné výsledky. V prvním zápase proti Semilům jsme si vybudovali velice solidní náskok několika branek, ale v praxi se uplatnilo staré dobré "rychle nabyl, rychle pozbyl" a nakonec jsme byli rádi za hubené vítězství, byť to v polovině zápasu vypadalo na jednoznačnou záležitost. Ve druhém zápase jsme se hned v úvodu dostali do dvoubrankového náskoku, ale bohužel už jsme poté ve zbytku zápasu nedokázali ani jednou vsítit, na rozdíl od soupeře. Spálili jsme několik tutovek a když jsme 15 vteřin před koncem dostali gól na 3:2, tak nám zůstaly oči pro pláč.

František Záleský


2.liga juniorů

FBC Vipers Most - T.K.S. TJ Turnov 3:1

T.K.S. TJ Turnov - Florbal Jirkov 9:5

Juniorům posilněným o prvoligové dorostence se podařilo po delší době vyhrát a se ziskem 11 bodů je čeká ještě poslední turnaj v Liberci.


Přebor mladších žáků

TJ Turnov - SCC SEMILY 5:12

FBC Panthers Liberec BLACK - TJ Turnov 0:1

Mladší žáci sehráli dva dobré zápasy, přičemž v prvním tradičně rozhodl mimořádný nadějný semilský Jenda Šimon, kterému nedělá problém nasázet v zápase 10 branek a ve druhém poté udrželi nejtěsnější myslitelné vítězství.


Liga elévů

SCC SEMILY - TJ Turnov

TJ Turnov - FLORBAL JABLONEC Yellow

Crazíci FBC Liberec blue - TJ Turnov

Elévové sbírali další zápasové zkušenosti na domácím velikonočním turnaji.