153_20230528_122951.jpeg

Turnovský neligový turnaj elévek

V sobotu 27. 5. se na turnovské palubovce odehrál neligový turnaj elévek, za účasti čtyř týmů.

V sobotu 27. 5. 2023 se kromě staročeských trhů konal v Turnově také neligový turnaj elévek. Tento neligový turnaj pořádal náš oddíl florbalu TJ Turnov. Mini turnaje se zúčastnily týmy z Jičína, České Lípy, Liberce a TJ Turnov. K uspořádání nás motivoval fakt, že není mnoho turnajů, na kterém by byla dívčí kategorie elévek.

Nejdůležitější pro nás bylo, aby to byla zábava a holky měly možnost si zahrát s týmy z okolí. Nejdříve hrál každý tým s každým, z čehož vznikla mini tabulka, podle umístění byly týmy nasazeny do semifinále a poté vítězové postoupili do finále a poražení si zahráli o bronzové medaile. Naše holky základní skupinu ovládly, když se nám podařilo vyhrát všechny zápasy. Obvzlášť zápasy s Jičínem a Českou Lípou byly velice vyrovnané. V semifinále jsme narazili na tým z Liberce, který měl velmi mladý tým, se kterým jsme se potkávali v přípravce. Naše hráčky tento zápas vyhrály a postoupily do finále. V něm jsme se utkali opět s týmem z Jičína. Zápas byl vyrovnaný, oba týmy hrály na hranici svých možností a v tomto zápase nám bohužel Jičín oplatil porážku. Nakonec jsme tedy na domácím turnaji obsadili konečné druhé místo.

Toto byl pro tým elévek poslední turnaj, kterého jsme se v této sezóně zúčastnili. Tímto bych chtěl poděkovat holkám za účast na trénincích a práci přes celou sezónu, kterou jsme poměrně úspěšně zúročili a velký dík samozřejmě patří také rodičům, bez jejichž podpory a pomoci by to nešlo.

DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA PŘÍŠTÍ SEZÓNU!

Jaroslav Pajkrt