24_20220628_110126.png
33_20220628_110050.png
100_20220726_200815.png

Spolupráce s FBC Liberec

Od sezóny 2022/2023 jsme navázali spolupráci s FBC Liberec v dívčích týmech. Konkrétně se jedná o dorostenky, juniorky a ženy.

Ženy

Několik našich holek má díky této spolupráci možnost zahrát si Extraligu v barvách libereckých Crazy girls.

Juniorky, Dorostenky

V dorostenecké a juniorské kategorie jsme rozjeli rozsáhlou spolupráci a propojily kádry i realizačním týmy. V rámci této spolupráce jsou našimi zástupci v realizačních týmech těchto dvou kategorií Miloš Cidlinský a Jaroslav Marks.

Díky této spolupráci budou mít naše i liberecké holky možnost hrát nejvyšší celostátní soutěže v dostatečném počtu hráček, konkrétně 1. ligu dorostenek a 1. ligu juniorek. Toto by se nám samostatně v blízké budoucnosti pravděpodobně nepovedlo zrealizovat a naše hráčky mají nyní o motivaci a příležitost postaráno. Získali tak příležitost se nadále kvalitativně posouvat a rozvíjet svoje dovednosti.

Samostatné týmy dorostenek, juniorek ani žen se tedy pod hlavičkou TJ Turnov v nadcházejícím ročníku v oficiálních soutěžích neobjeví. Nicméně celý projekt je spoluprací obou celků a je nastaven tak, aby z toho profitovali oba zainteresované subjekty. Dívčí složka tedy v žádném případě v Turnově nekončí, ba právě naopak, toto je další impulz pro její rozvoj.

Domácí zápasy

V rámci naší spolupráce budou k vidění velice zajímavá domácí utkání v hale TJ. Těšit se můžete na 1. ligu dorostenek, 1. ligu juniorek s atraktivními soupeřkami a dokonce na výjezdní utkání extraligy žen!

Související odkazy