Související zápasy

FLORBAL TURNOV
165_20230907_215907.jpg

Dorostenci zakončili letní přípravu a vstoupili do nové sezóny 1. ligy

Nedávno jsme vás informovali o probíhající letní přípravě dorostu, sestaveného z hráčů Turnova, Koberov a Semil. Rádi bychom v tom pokračovali a informovali vás i o druhé polovině přípravy a začátku sezóny 23/24.

Více k tématu už prozradí trenér Tomáš Fabián:

"Po již zmiňovaném historicky prvním společném soustředění naši borci pokračovali v halové přípravě. V rámci ní sehráli další přátelské utkání. Jednalo o zápas se soupeřem z Jablonce nad Nisou. Počátek utkání, především šlo o první třetinu, se oba týmy oťukavály. Po naši brance Jablonec rychle dorovnal, ale poté, během druhé třetiny jsme ukázali rychlost a kvalitu a rychle jsme brankově odskočili. Ke konci utkání jablonecký sok už jen pouze korigoval výsledek na konečných 9:2 pro naše borce. V dalším utkání jsme nechali zahrát další hráče našeho týmu. V prvním zápase se na ně nedostalo a tak chtěli předvést svůj um proti týmu z nedalekého Jičína. I tento tým, stejně jako Jablonec, nechybí v 1. lize dorostu pro sezonu 2023/2024. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec šťastně a v prvních minutách jsme inkasovali branku. Po následném srovnání stavu na 1:1 soupeř opět odskočil a první třetinu jsme uzavírali za stavu 1:3. Do druhého dějství jsme naskočili dobře a během první minuty vstřelili druhou branku. V tu chvíli by člověk řekl, že budeme na koni a hned dorovnáme. Opak byl však bohužel pravdou a my jsme doslova přestali hrát a kupili chybu za chybou, což soupeř trestal a do třetí třetiny jsme nastoupili se ztrátou šesti branek. Po lehkém ,,průvanu“ v šatně jsme poslední třetinu odehráli už o dost lépe a také jsme stříleli branky. Bohužel to nestačilo a rozešli jsme se se skóre 6:10 pro Jičín.

Oba zápasy a hráčské plnění povinností letní přípravy trenérskému týmu mnoho napovědělo a došlo na rozdělení hráčského kádru. Hráči, kteří splnili veškerá pravidla a přesvědčili trenéry, byli vybráni do nominace pro 1. ligu dorostu. Toto hráčské složení sehrálo takzvanou generálku na ligu dne 5. 9. 2023 v železnobrodské hale. Soupeřem se stal tým FBC Panthers Liberec ,,A“. Po jasném průběhu si mix hráčů Turnova, Koberov a Semil s tímto sokem poradil vysoko 13:5. Za trenérský tým však musím podotknout, že jsme do zápasu nastoupili velmi dobře, ale poté jsme polevili. To se nám nesmí v lize stát, jinak hořce zapláčeme. Moc děkujeme za fanouškovskou kulisu."

V sobotu poté vstoupili dorostenci do soutěže, když nejprve pro prohře s Olympem porazili Orlicko-Třebovsko a bylo velice veselo, jelikož se jednalo o první soutěžní výhru pro dorost T.K.S. v jeho historii. Gratulujeme!

Výsledkový servis letní přípravy 2023/2024:

Florbal T. K. S. vs. TJ Sokol Starý Harcov 7:4

Branky: V. Kořínek, J. Najperk, Š. Bílek, M. Vaněk, V. Janů, D. Kyloušek, L. Křapka

Florbal T. K. S. vs. Florbal Jablonec 9:2

Branky: Drbohlav, Drbohlav, Drbohlav, Prousek, Stěhula, Drbohlav, Honzák M., Stěhula, Vaněk

Florbal T. K. S. vs. Finance Novak Fbc Jičín 6:10

Branky: Daněček, Drobhlav, Prousek, Drbohlav, Drbohlav, Drbohlav

Florbal T. K. S. vs. Fbc Panthers Liberec 13:5

Branky: Kyloušek, Kořínek, Drbohlav, Karpíšek, Janů, Křapka, Karpíšek, Kořínek, Kořínek, Kořínek, Drbohlav, Křapka, Kyloušek

Související články

FLORBAL TURNOV
163_20230828_192636.png

Florbalový ples 2023

Rádi bychom pozvali všechny členy, fanoušky, rodinné příslušníky a přátele na druhý ročník našeho florbalového plesu. Doufáme, že si v podzimní čas najdete cestu nejen na domácí zápasy, ale i na tuto sváteční událost!