24_20220628_110126.png
33_20220628_110050.png
104_20220919_191145.jpg

DOHRÁNO: První body pro muže i juniory

Muži nedotáhli do konce obrat na proti Orce a domů si přivezli pouze bod. Junioři vstoupili do sezóny prohrou a výhrou na domácím turnaji.

Národní liga mužů

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 6:5 p. (3:1, 1:2, 1:2, 1:0)

Sestava: Horáček (Starý) - Švitorka, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Jiránek, Šmída J., Reczai, Hejduk, Novotný - Hlavnička

Branky a asistence:  3. Matěcha (Dědek), 38. Janoušek Š. (Švitorka), 40. Matěcha (Hejduk), 48. Janoušek J. (Reczai), 56. Dědek

Do druhého kola jsme cestovali do Čakovic, kde jsme se utkali s tradičním soupeřek, Orkou. V utkání jsme rychle vedli, ale poté jsme udělali několik chyb na v obraně, které soupeř potrestal a podobně jako týden nazpět jsme po první třetině ztráceli.

Ve druhé části jsme začali soupeře přehrávat, ale gólově jsme se dlouho nemohli prosadit, zatímco soupeři se povedlo navýšit vedení, v závěru třetiny jsme se ovšem dvěma slepenými góly dostali na dostřel a rázem bylo zaděláno na drama.

I ve třetí části jsme měli více ze hry a překlopení skóre viselo dlouho ve vzduchu. Konečně se nám to povedlo necelých pět minut před koncem, ovšem poté soupeř sebral zbytky sil, zvýšil aktivitu a dokázal vyrovnat. V prodloužení jsme mohli rozhodnout, ale místo toho se nakonec radovali domácí a my jsme si domů odvezli bohužel jenom jeden bod.


2. liga juniorů

SC Podještědí Český Dub - TJ Turnov 6:3 (2:1, 3:1, 1:1)

TJ Turnov - ASK Lovosice-LFP 9:4 (1:1, 4:1, 4:2)

Junioři začali sezónu na domácí palubovce. Hodně obměněný kádr, doplněný o kluky ze Semil a Koberov přivítal soupeře z Českého Dubu a Lovosic.

V prvním utkání jsme byli celou dobu lepší a soupeře jsme výrazně přestříleli, českodubští nás ovšem školili z produktivity. Zatímco naše šance končili většinou střelou do klína soupeřova brankáře, přestřelenou brankou nebo ztrátou balonku a protiútokem, přičemž jsme v každé třetině dokázali rozvlnit síťku pouze jednou, tak soupeři dokázali být v zakončení velice efektivní. Sezónu jsme tedy začali porážkou.

Ve druhém zápase už byla naše o poznání organizovanější a také se nám dařilo využívat šance, díky čemuž jsme zaslouženě vyhráli. Hattrickem se blýskli Wambach a Hlaváč.


1. liga juniorek

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:5

Juniorky, v rámci spolupráce s FBC Liberec, tentokrát ve vyrovnaném utkání podlehly pražským Bohemians.