Starší žákyně (2007, 2008)

říjen 2021

ASK Lovosice - LFP
Neděle 24. říjen 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
ASK Lovosice - LFP
24.10.
TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
Neděle 24. říjen 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
24.10.
FBC Česká Lípa blue
FBC Liberec
Neděle 24. říjen 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
FBC Liberec
24.10.
TJ Turnov

listopad 2021

SK Dubí
Sobota 6. listopad 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
6.11.
SK Dubí
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
Sobota 6. listopad 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 4. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
6.11.
TJ Turnov
FBC Liberec
Sobota 6. listopad 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
6.11.
FBC Liberec
FD Teplice
Sobota 20. listopad 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
FD Teplice
20.11.
TJ Turnov
SK Dubí
Sobota 20. listopad 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
SK Dubí
20.11.
TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
Sobota 20. listopad 2021, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
20.11.
FBC Česká Lípa blue

prosinec 2021

ASK Lovosice - LFP
Sobota 4. prosinec 2021, SH Krupka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
ASK Lovosice - LFP
4.12.
TJ Turnov
FBC Liberec
Sobota 4. prosinec 2021, SH Krupka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
4.12.
FBC Liberec
FD Teplice
Sobota 4. prosinec 2021, SH Krupka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
4.12.
FD Teplice

leden 2022

Florbal Ústí
Sobota 15. leden 2022, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 17. kolo
Florbal Ústí
15.1.
TJ Turnov
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
Sobota 15. leden 2022, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 17. kolo
TJ Turnov
15.1.
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
ASK Lovosice - LFP
Sobota 15. leden 2022, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 17. kolo
TJ Turnov
15.1.
ASK Lovosice - LFP
FBC Česká Lípa blue
Sobota 29. leden 2022, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 21. kolo
FBC Česká Lípa blue
29.1.
TJ Turnov
ASK Lovosice - LFP
Sobota 29. leden 2022, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 21. kolo
TJ Turnov
29.1.
ASK Lovosice - LFP
FBC Liberec
Sobota 29. leden 2022, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 21. kolo
FBC Liberec
29.1.
TJ Turnov

duben 2022

Mocní Tuleni Podbořany Yellow
Sobota 2. duben 2022, SH Podbořany
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 25. kolo
TJ Turnov
2.4.
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
Sobota 2. duben 2022, SH Podbořany
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 25. kolo
TJ Turnov
2.4.
SK BIVOJKY LITVÍNOV YELLOW
FD Teplice
Sobota 2. duben 2022, SH Podbořany
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 25. kolo
FD Teplice
2.4.
TJ Turnov
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
Sobota 30. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 29. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOV BLACK
30.4.
TJ Turnov
FBC DDM Kati Kadaň - white
Sobota 30. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 29. kolo
FBC DDM Kati Kadaň - white
30.4.
TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
Sobota 30. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 29. kolo
TJ Turnov
30.4.
FBC Česká Lípa blue