Dorostenci (2005, 2006)

říjen 2021

FBC Panthers Liberec
Sobota 23. října 2021, 9:00, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
FBC Panthers Liberec
14:2
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 23. října 2021, 12:10, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
TJ Turnov
5:4
FBC Liberec B

listopad 2021

TJ Starý Harcov Liberec
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
TJ Starý Harcov Liberec
10:1
TJ Turnov
SCC SEMILY
Sobota 6. listopadu 2021, 13:45, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
SCC SEMILY
6:5
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC
Sobota 6. listopadu 2021, 15:30, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
1:13
FLORBAL JABLONEC
FBC Lomnice
Sobota 20. listopadu 2021, 9:00, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
1:20
FBC Lomnice
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 20. listopadu 2021, 14:00, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
0:18
TJ Turnov

prosinec 2021

FBC Liberec B
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
FBC Liberec B
4:7
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Sobota 4. prosince 2021, 13:10, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
TJ Turnov
4:10
FBC Panthers Liberec
SCC SEMILY
Sobota 18. prosince 2021, 10:30, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
SCC SEMILY
8:3
TJ Turnov
TJ Starý Harcov Liberec
Sobota 18. prosince 2021, 12:20, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
4:6
TJ Starý Harcov Liberec

leden 2022

FBC Lomnice
Neděle 16. ledna 2022, 13:00, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
FBC Lomnice
10:2
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Neděle 16. ledna 2022, 16:00, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
18:0
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

únor 2022

FBC Liberec B
Sobota 12. února 2022, 8:30, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 13. kolo
TJ Turnov
2:9
FBC Liberec B
FBC Panthers Liberec
Sobota 12. února 2022, 11:30, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 13. kolo
FBC Panthers Liberec
11:5
TJ Turnov

březen 2022

SCC SEMILY
Neděle 6. března 2022, 9:00, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 16. kolo
TJ Turnov
4:5
SCC SEMILY
FLORBAL JABLONEC
Neděle 6. března 2022, 12:40, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 16. kolo
FLORBAL JABLONEC
6:3
TJ Turnov
FBC Lomnice
Neděle 20. března 2022, 10:30, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
FBC Lomnice
11:1
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Neděle 20. března 2022, 13:40, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
TJ Turnov
5:1
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

duben 2022

TJ Starý Harcov Liberec
Neděle 3. dubna 2022, 10:30, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 18. kolo
TJ Turnov
1:3
TJ Starý Harcov Liberec
FLORBAL JABLONEC
Neděle 3. dubna 2022, 14:00, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 18. kolo
FLORBAL JABLONEC
12:0
TJ Turnov