Dorostenci (2005, 2006)

říjen 2021

FBC Liberec B
Sobota 23. říjen 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
TJ Turnov
23.10.
FBC Liberec B
FBC Panthers Liberec
Sobota 23. říjen 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
FBC Panthers Liberec
23.10.
TJ Turnov

listopad 2021

FLORBAL JABLONEC
Sobota 6. listopad 2021, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
6.11.
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY
Sobota 6. listopad 2021, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
SCC SEMILY
6.11.
TJ Turnov
TJ Starý Harcov Liberec
Sobota 6. listopad 2021, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
TJ Starý Harcov Liberec
6.11.
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 20. listopad 2021, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
20.11.
TJ Turnov
FBC Lomnice
Sobota 20. listopad 2021, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
20.11.
FBC Lomnice

prosinec 2021

FBC Liberec B
Sobota 4. prosinec 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
FBC Liberec B
4.12.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Sobota 4. prosinec 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
TJ Turnov
4.12.
FBC Panthers Liberec
TJ Starý Harcov Liberec
Neděle 19. prosinec 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
19.12.
TJ Starý Harcov Liberec
SCC SEMILY
Neděle 19. prosinec 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
SCC SEMILY
19.12.
TJ Turnov

leden 2022

FBC Lomnice
Neděle 16. leden 2022, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
FBC Lomnice
16.1.
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Neděle 16. leden 2022, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
16.1.
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

únor 2022

FBC Panthers Liberec
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 13. kolo
FBC Panthers Liberec
13.2.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 13. kolo
TJ Turnov
13.2.
FBC Liberec B

březen 2022

FLORBAL JABLONEC
Neděle 6. březen 2022, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 16. kolo
FLORBAL JABLONEC
6.3.
TJ Turnov
SCC SEMILY
Neděle 6. březen 2022, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 16. kolo
TJ Turnov
6.3.
SCC SEMILY
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Neděle 20. březen 2022, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
TJ Turnov
20.3.
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
FBC Lomnice
Neděle 20. březen 2022, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 20. kolo
FBC Lomnice
20.3.
TJ Turnov

duben 2022

FLORBAL JABLONEC
Neděle 3. duben 2022, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 18. kolo
FLORBAL JABLONEC
3.4.
TJ Turnov
TJ Starý Harcov Liberec
Neděle 3. duben 2022, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 18. kolo
TJ Turnov
3.4.
TJ Starý Harcov Liberec