Junioři (2003, 2004)

říjen 2021

SC Podještědí Č. Dub
Neděle 3. říjen 2021, 12:00, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
TJ Turnov
3.10.
SC Podještědí Č. Dub
FLORBAL JABLONEC
Neděle 3. říjen 2021, 15:00, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
FLORBAL JABLONEC
3.10.
TJ Turnov
SCC SEMILY
Neděle 31. říjen 2021, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
SCC SEMILY
31.10.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Neděle 31. říjen 2021, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
31.10.
FBC Panthers Liberec

listopad 2021

FBC Liberec B
Sobota 13. listopad 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
13.11.
FBC Liberec B
SC Podještědí Č. Dub
Sobota 13. listopad 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
SC Podještědí Č. Dub
13.11.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Neděle 28. listopad 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
FBC Panthers Liberec
28.11.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Neděle 28. listopad 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
FBC Liberec B
28.11.
TJ Turnov

prosinec 2021

FLORBAL JABLONEC
Neděle 12. prosinec 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
12.12.
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY
Neděle 12. prosinec 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
12.12.
SCC SEMILY

únor 2022

FLORBAL JABLONEC
Sobota 5. únor 2022, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
5.2.
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY
Sobota 5. únor 2022, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
5.2.
SCC SEMILY
FLORBAL JABLONEC
Sobota 26. únor 2022, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
FLORBAL JABLONEC
26.2.
TJ Turnov
SC Podještědí Č. Dub
Sobota 26. únor 2022, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
TJ Turnov
26.2.
SC Podještědí Č. Dub

březen 2022

SCC SEMILY
Neděle 13. březen 2022, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
SCC SEMILY
13.3.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Neděle 13. březen 2022, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
13.3.
FBC Panthers Liberec
SC Podještědí Č. Dub
Neděle 27. březen 2022, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
SC Podještědí Č. Dub
27.3.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Neděle 27. březen 2022, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
TJ Turnov
27.3.
FBC Liberec B

duben 2022

FBC Panthers Liberec
Neděle 10. duben 2022, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
FBC Panthers Liberec
10.4.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Neděle 10. duben 2022, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
FBC Liberec B
10.4.
TJ Turnov