Starší žákyně (2006, 2007)

říjen 2020

SK Štětí
Neděle 25. říjen 2020, 13:30, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 2. kolo
SK Štětí
25.10.
TJ Turnov
DDM Dynamo Teplice
Neděle 25. říjen 2020, 14:50, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 2. kolo
TJ Turnov
25.10.
DDM Dynamo Teplice
Florbal Ústí
Neděle 25. říjen 2020, 16:50, SH Česká Lípa
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 2. kolo
Florbal Ústí
25.10.
TJ Turnov

listopad 2020

FBK Wings Most
Sobota 7. listopad 2020, 9:10, SH Kadaň
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
FBK Wings Most
7.11.
TJ Turnov
FBC DDM Kati Kadaň - white
Sobota 7. listopad 2020, 10:40, SH Kadaň
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
7.11.
FBC DDM Kati Kadaň - white
Florbal Chomutov
Sobota 7. listopad 2020, 12:10, SH Kadaň
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
7.11.
Florbal Chomutov
SK Dubí
Sobota 21. listopad 2020, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 5. kolo
TJ Turnov
21.11.
SK Dubí
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Sobota 21. listopad 2020, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 5. kolo
TJ Turnov
21.11.
FBC DDM Kati Kadaň - Black
FBC Liberec
Sobota 21. listopad 2020, SH Dubí 2 Rudolfka
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 5. kolo
FBC Liberec
21.11.
TJ Turnov

leden 2021

SK Štětí
Sobota 9. leden 2021, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
9.1.
SK Štětí
FBC DDM Kati Kadaň - white
Sobota 9. leden 2021, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
9.1.
FBC DDM Kati Kadaň - white
FBC Liberec
Sobota 9. leden 2021, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 12. kolo
FBC Liberec
9.1.
TJ Turnov
Florbal Chomutov
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 14. kolo
TJ Turnov
24.1.
Florbal Chomutov
FBK Wings Most
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 14. kolo
TJ Turnov
24.1.
FBK Wings Most
FBC Liberec
Neděle 24. leden 2021, Městská SH Teplice
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 14. kolo
FBC Liberec
24.1.
TJ Turnov
Florbal Ústí
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
Florbal Ústí
31.1.
TJ Turnov
SK Dubí
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
31.1.
SK Dubí
FBC Česká Lípa blue
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Turnov
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
31.1.
FBC Česká Lípa blue

březen 2021

FBK Wings Most
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 18. kolo
FBK Wings Most
13.3.
TJ Turnov
FBC Česká Lípa blue
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 18. kolo
FBC Česká Lípa blue
13.3.
TJ Turnov
SK Štětí
Sobota 13. březen 2021, Hala míčových sportů Liberec
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 18. kolo
TJ Turnov
13.3.
SK Štětí
FBC Česká Lípa blue
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 20. kolo
TJ Turnov
27.3.
FBC Česká Lípa blue
FBC DDM Kati Kadaň - white
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 20. kolo
FBC DDM Kati Kadaň - white
27.3.
TJ Turnov
DDM Dynamo Teplice
Sobota 27. březen 2021, Gymnázium Ústí n./L.
Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2, 20. kolo
TJ Turnov
27.3.
DDM Dynamo Teplice