Mladší žáci (2008, 2009)

říjen 2020

FBC Panthers Liberec BLACK
Neděle 4. říjen 2020, 9:40, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 1. kolo
TJ Turnov
8:6
FBC Panthers Liberec BLACK
FBC Liberec white
Neděle 4. říjen 2020, 10:30, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 1. kolo
FBC Liberec white
13:14
TJ Turnov
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Neděle 4. říjen 2020, 12:00, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 1. kolo
TJ Sokol Koberovy - Sršni
17:10
TJ Turnov
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
Neděle 25. říjen 2020, 9:40, MSH Jablonec n. N.
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 3. kolo
TJ Turnov
25.10.
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Neděle 25. říjen 2020, 10:20, MSH Jablonec n. N.
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 3. kolo
TJ Sokol Koberovy - Vosy
25.10.
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC Yellow
Neděle 25. říjen 2020, 11:40, MSH Jablonec n. N.
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 3. kolo
FLORBAL JABLONEC Yellow
25.10.
TJ Turnov

listopad 2020

FBC Šluknovsko Česká Lípa
Neděle 8. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 6. kolo
TJ Turnov
8.11.
FBC Šluknovsko Česká Lípa
FBC Panthers Liberec BLACK
Neděle 8. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 6. kolo
FBC Panthers Liberec BLACK
8.11.
TJ Turnov
FBC Liberec white
Neděle 8. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 6. kolo
FBC Liberec white
8.11.
TJ Turnov
FBC Liberec pink
Neděle 29. listopad 2020, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 9. kolo
FBC Liberec pink
29.11.
TJ Turnov
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Neděle 29. listopad 2020, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 9. kolo
TJ Sokol Koberovy - Vosy
29.11.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec BLACK
Neděle 29. listopad 2020, SC Železný Brod
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 9. kolo
TJ Turnov
29.11.
FBC Panthers Liberec BLACK

leden 2021

FBC Šluknovsko Česká Lípa
Neděle 17. leden 2021, SH TJ Turnov
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 11. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa
17.1.
TJ Turnov
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Neděle 17. leden 2021, SH TJ Turnov
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 11. kolo
TJ Turnov
17.1.
TJ Sokol Koberovy - Sršni
TJ Stadion Nový Bor
Neděle 17. leden 2021, SH TJ Turnov
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 11. kolo
TJ Turnov
17.1.
TJ Stadion Nový Bor

únor 2021

FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
Neděle 14. únor 2021, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 16. kolo
FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa
14.2.
TJ Turnov
TJ Sokol Koberovy - Sršni
Neděle 14. únor 2021, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 16. kolo
TJ Sokol Koberovy - Sršni
14.2.
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC Yellow
Neděle 14. únor 2021, Hala míčových sportů Liberec
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 16. kolo
TJ Turnov
14.2.
FLORBAL JABLONEC Yellow

březen 2021

FBC Liberec white
Neděle 7. březen 2021, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 17. kolo
FBC Liberec white
7.3.
TJ Turnov
TJ Sokol Koberovy - Vosy
Neděle 7. březen 2021, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 17. kolo
TJ Turnov
7.3.
TJ Sokol Koberovy - Vosy
FBC Lomnice
Neděle 7. březen 2021, SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 17. kolo
FBC Lomnice
7.3.
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Neděle 21. březen 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 20. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa
21.3.
TJ Turnov
FBC Liberec pink
Neděle 21. březen 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 20. kolo
FBC Liberec pink
21.3.
TJ Turnov
FBC Lomnice
Neděle 21. březen 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
Liberecký přebor mladších žáků 3 +1, 20. kolo
TJ Turnov
21.3.
FBC Lomnice