Dorostenci (2004, 2005)

září 2020

FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 19. září 2020, 12:00, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
TJ Turnov
16:10
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
FLORBAL JABLONEC
Sobota 19. září 2020, 15:00, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 1. kolo
FLORBAL JABLONEC
3:6
TJ Turnov

říjen 2020

FBC Panthers Liberec
Sobota 24. říjen 2020, 9:00, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
24.10.
FBC Panthers Liberec
SCC SEMILY - Lomnice
Sobota 24. říjen 2020, 13:30, SH SportLife centrum Rumburk
2. liga dorostenců - skupina 2, 3. kolo
SCC SEMILY - Lomnice
24.10.
TJ Turnov

prosinec 2020

FBC Panthers Liberec
Neděle 6. prosinec 2020, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 5. kolo
FBC Panthers Liberec
6.12.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Neděle 6. prosinec 2020, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 5. kolo
FBC Liberec B
6.12.
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
20.12.
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY - Lomnice
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 6. kolo
TJ Turnov
20.12.
SCC SEMILY - Lomnice

leden 2021

FLORBAL JABLONEC
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
10.1.
FLORBAL JABLONEC
SCC SEMILY - Lomnice
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Turnov
2. liga dorostenců - skupina 2, 9. kolo
TJ Turnov
10.1.
SCC SEMILY - Lomnice

únor 2021

FLORBAL JABLONEC
Sobota 13. únor 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
FLORBAL JABLONEC
13.2.
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 13. únor 2021, Hala míčových sportů Liberec
2. liga dorostenců - skupina 2, 7. kolo
TJ Turnov
13.2.
FBC Šluknovsko Česká Lípa B

březen 2021

SCC SEMILY - Lomnice
Neděle 7. březen 2021, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
SCC SEMILY - Lomnice
7.3.
TJ Turnov
FBC Panthers Liberec
Neděle 7. březen 2021, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
7.3.
FBC Panthers Liberec
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 20. březen 2021, SH Varnsdorf Regia
2. liga dorostenců - skupina 2, 11. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
20.3.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 20. březen 2021, SH Varnsdorf Regia
2. liga dorostenců - skupina 2, 11. kolo
TJ Turnov
20.3.
FBC Liberec B

duben 2021

FBC Panthers Liberec
Pátek 2. duben 2021, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
FBC Panthers Liberec
2.4.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Pátek 2. duben 2021, SH Tanvald
2. liga dorostenců - skupina 2, 12. kolo
FBC Liberec B
2.4.
TJ Turnov
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
Sobota 10. duben 2021, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
FBC Šluknovsko Česká Lípa B
10.4.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 10. duben 2021, SC Semily
2. liga dorostenců - skupina 2, 4. kolo
TJ Turnov
10.4.
FBC Liberec B