Junioři (2002, 2003)

říjen 2020

FLORBAL JABLONEC
Sobota 10. říjen 2020, 9:00, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
FLORBAL JABLONEC
1:6
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 10. říjen 2020, 12:00, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
TJ Turnov
8:2
FBC Liberec B

listopad 2020

FBC Česká Lípa
Neděle 1. listopad 2020, 10:30, SH Česká Lípa
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
1.11.
FBC Česká Lípa
SCC SEMILY
Neděle 1. listopad 2020, 13:30, SH Česká Lípa
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
TJ Turnov
1.11.
SCC SEMILY
SC Podještědí Č. Dub
Sobota 14. listopad 2020, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
SC Podještědí Č. Dub
14.11.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 14. listopad 2020, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
FBC Liberec B
14.11.
TJ Turnov
FLORBAL JABLONEC
Neděle 29. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
TJ Turnov
29.11.
FLORBAL JABLONEC
SC Podještědí Č. Dub
Neděle 29. listopad 2020, Hala míčových sportů Liberec
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
TJ Turnov
29.11.
SC Podještědí Č. Dub

prosinec 2020

FBC Česká Lípa
Neděle 13. prosinec 2020, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
FBC Česká Lípa
13.12.
TJ Turnov
SCC SEMILY
Neděle 13. prosinec 2020, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
SCC SEMILY
13.12.
TJ Turnov

leden 2021

FBC Liberec B
Neděle 17. leden 2021, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
TJ Turnov
17.1.
FBC Liberec B
FLORBAL JABLONEC
Neděle 17. leden 2021, SH Tanvald
2. liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
FLORBAL JABLONEC
17.1.
TJ Turnov

únor 2021

SCC SEMILY
Sobota 20. únor 2021, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
SCC SEMILY
20.2.
TJ Turnov
FBC Česká Lípa
Sobota 20. únor 2021, SC Semily
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
FBC Česká Lípa
20.2.
TJ Turnov
SCC SEMILY
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
28.2.
SCC SEMILY
FBC Česká Lípa
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Turnov
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
TJ Turnov
28.2.
FBC Česká Lípa

březen 2021

SC Podještědí Č. Dub
Sobota 13. březen 2021, SH Česká Lípa
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
SC Podještědí Č. Dub
13.3.
TJ Turnov
FBC Liberec B
Sobota 13. březen 2021, SH Česká Lípa
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
FBC Liberec B
13.3.
TJ Turnov
SC Podještědí Č. Dub
Sobota 27. březen 2021, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
27.3.
SC Podještědí Č. Dub
FLORBAL JABLONEC
Sobota 27. březen 2021, SH Český Dub
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
TJ Turnov
27.3.
FLORBAL JABLONEC