V neděli 28.6.2020 mladší žákyně ročníků 2007 a 2008, doplněné elévkami bojovaly o doposud svůj nejlepší výsledek. Jednalo se o jednodenní turnaj, kde holky čekal, ve velmi těžké tříčlenné základní skupině, domácí tým Tatran Střešovice a Black Angels II.

Na úvod nás čekal domácí tým Tatran Střešovice, který již měl odehraný zápas s Black Angels II a k postupu do bojů o medaile potřeboval zvítězit. A vývoj zápasu tomu odpovídal. Brzy jsme inkasovali a soupeřky navyšovaly náskok. Holky se nevzdaly, zabojovaly a to přineslo gólovou radost. Holky to povzbudilo a nakonec se jim podařilo z nepříznivého stavu 3:1 otočit na konečných 5:6 pro Turnov, tím si zajistily postup do dalších bojů o medaile, na úkor domácího týmu Tatran.

Druhým soupeřem byl velmi ambiciózní a předpokládaný adept na celkové vítězství Black Angels II. Soupeřky hrály velmi tvrdě, fyzicky náročnou hru do těla, což našemu týmu není vlastní. Na tuto hru jsme nedokázali najít recept a soupeřky se ujaly vedení. I když se nám podařilo vstřelit několik branek, svůj náskok soupeřky navyšovaly a vývoj celého zápasu kontrolovaly. Konečný výsledek 9:5 pro Black Angels II znamenal, že jsme se utkali o možnost si zahrát finále s vítězem druhé skupiny. Tím se stal tým Podbořan.

Tento zápas jsme si užili, se soupeřem jsme měli již zkušenosti a styl hry obou týmů je podobný. Ale opět jsme museli dotahovat výsledek, tak jako po celý turnaj. Jako velmi účinná a klíčová pro celý turnaj se ukázala souhra sourozenecké dvojice holek Cidlinských. Za stavu 6:3 pro Turnov jsme polevili v koncentraci a dovolili jsme soupeřkám přiblížit se na rozdíl jedné branky. Tento stav se povedlo udržet a postoupili jsme do finále turnaje.

Ve finále jsme se potkali s očekávaným a nám již známým soupeřem Black Angels II. Tentokrát to byl úplně jiný zápas. Soupeřky hrály opět svou fyzicky náročnou hru do těla, ale holky k němu přistoupily nejlépe jak mohly, hrály na hraně svých technických a fyzických možností . Opět jsme museli dotahovat jednogólové manko, ale zápas měl již úplně jiný vývoj. Podařilo se nám rychle vyrovnat a ujmout se vedení. Za stavu 3:1 se začala projevovat únava hráček obou týmů. Soupeřkám se podařilo na konec ve velmi emočně vypjatém závěru srovnat na konečných 3:3 a o vítězi museli rozhodnout samostatné nájezdy. Zde jsme měli ještě jednu velkou výhodu a to golmanku Aničku Wienerovou, ta se s každým zápasem dostávala do herní pohody a načasovala si na finále skvělou formu. Nakonec nájezdovou loterii holky zvládly a mohly slavit zaslouženě vybojované celkové vítězství. K němuž gratulujeme! A již se těšíme na Nisa Open, kterého se, pokud se nic nenadálého nestane, na konci srpna zúčastníme!