Šest děvčat z Turnova (Anna Wienerová, Agáta Kučerová, Lucie Cidlinská, Michaela Cidlinská, Karolína Brabencová a Anna Štěpánková)  se zúčastnilo čtyřdenního  turnaje BRNO OPEN GAME 2021, kategorie starší žákyně (GU15), společně s dívkami z Liberce a Dobrušky a to pod společným názvem IBK Yellow Lightnings.

Celkem na turnaji odehrály v základních skupinách pět zápasů, kde se postupně poměřily s týmy Panthers Praha, SC Tempish Vítkovice, Buldogs Brno, FBŠ Hattrick Brno a FG Team (Chodov). Ve čtvrtfinále se pak postavily opět pražskému týmu Panthers Praha, se kterým v základní skupině prohrály 2:0. Tentokrát však holky nenechaly nic náhodě, pražský tým přehrály 5:2 a zaslouženě postoupily do bojů o medaile. Zde narazily na nejsilnější tým na turnaji a tím byl Black Angels, který na turnaji ani jednou neprohrál a nakonec se stal i celkovým vítězem turnaje. O to více mrzí, když naše holky v tomto zápase vedly 3:0 až do 25 minuty (hrálo se 2x20 min) a vše vypadalo velice nadějně. Nakonec se ovšem ukázala kvalita soupeře a ten v závěru dokázal zápas otočit na 5:3.

Přesto holky odjížděly z turnaje se vztyčenou hlavou. Po florbalové stránce se děvčata určitě posunula, protože na turnaji opravdu nebylo slabých soupeřů. Dívky z Turnova patřily k oporám celého týmu a dělaly čest turnovskému florbalu, což dokazuje i to, že hráčka Lucie Cidlinská byla vyhlášena nejlepší hráčkou z týmu IBK Yellow Lightnings na turnaji. Absolutorium si však zaslouží všechny hráčky, protože výkony, které předváděly v tropických podmínkách v Brně, byly neskutečné. Klobouk dolů před všemi a bronzová medaile jim po předvedených výkonech určitě patří právem.