Kdy: sobota 14. 8. 2020 – pátek 20. 8. 2020

Kde: Dvůr Králové nad Labem 

Cena: 5 500 Kč/osoba - platba na základě vystavené faktury po přihlášení. 

           5 000 Kč/osoba - v případě účasti sourozenců, kteří jsou oba členy oddílu.

Odjezdu: Z Turnova v 15,00 hodin, z centrálního parkoviště Na Lukách (sraz od 14,30 hodin)

Příjezd: Do Turnova ve 14,00 hodin, tamtéž

Přihlášení: Do neděle 27. 6. 2020 (později po domluvě)

Povinnost: Soutěžní družstva pro sezónu 2021/2022                

Trenéři: Tréninky povedou trenéři jednotlivých družstev. Po celou dobu konání soustředění budou hráči pod dohledem zdravotníka.

Lékařské prohlídky: Mohou být použity i potvrzení pro školy v přírodě nebo potvrzení pro florbalové soustředění z předešlého roku. Platnost obou dokumentů max. 2 roky (platnost musí končit po termínu soustředění).

Naplň: Zlepšení herních činností jednotlivce a rozvoj sportovní všestrannosti (mladší), příprava na sezónu (starší).

Proč jet? Poznám lépe své spoluhráče, zdokonalím se ve florbalu, budu dobře připraven na novou sezónu se svým týmem 

Cena zahrnuje ubytování ve 2 nebo 3 lůžkových apartmánech. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení (možnost připojení k internetu, TV ve společenské místnosti). Dále cena zahrnuje pravidelné stravování (při příjezdu v sobotu večeři, neděle – čtvrtek snídaně, oběd, svačina, večeře). V den odjezdu snídaně a oběd. Cena dále zahrnuje využívání sportovních zařízení v celém areálu Integrované střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové (sportovní tělocvična, 2x víceúčelové hřiště, beachvolejbalový kurt) a také halu při základní škole Strž. Tréninky budou probíhat pro každé družstvo v několika fázích, každý den. Cena zahrnuje dopravu do Dvora Králové a zpět speciálním autobusem.

Pokud by někdo vzhledem k dalšímu programu potřeboval řešit individuální příjezdy, odjezdy nebo absolvování pouze části soustředění, není problém se domluvit. Je však nutné dát o tom vědět s dostatečným předstihem (u přihlášek prosím pište do poznámky)!

Detailní průběh soustředění, seznam potřebných věcí a další organizační záležitosti budou přihlášeným hráčům upřesněny na začátku srpna.

 Více informací hledejte u svých trenérů nebo u vedoucího letního soustředění Radima Kolomazníka.

+420 777 126 883kolomaznik@florbalturnov.cz


Přihlašování bude letos probíhat výhradně přes členskou sekci. Prosíme nenechávat přihlášení na poslední chvíli.


Samozřejmě monitorujeme situaci, vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru. Předpokládáme, že soustředění se bude moci konat v nějakém přijatelném režimu, stejně jako tomu bylo minulý rok. Fakturace a placení ovšem bude probíhat až během května/června, v okamžiku, kdy bude skutečně jisté, že soustřední se uskuteční.