SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 1:12

branky: 36. Laura Vytrhlíková - 9. Johana Fišerová, 16. Pavla Klementová, 31. Adéla Kyselová, 36. Pavla Klementová, 40. Pavla Klementová, 44. Kristýna Vlková, 46. Adéla Kyselová, 49. Lucie Brabcová, 56. Pavla Klementová, 56. Lucie Veselá, 56. Adéla Kyselová, 59. Lucie Brabcová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 19 - Denisa Plačková 36; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:7

V sobotu 26. září se turnovské ženy vydaly na dlouhou cestu do Litvínova. Po předešlých nezdarech v utkáních s Litvínovem měly trochu obavy, nicméně tím více se do zápasu opřely a konečný výsledek 12:1 byl více než uspokojivý.

Počasí, že by psa nevyhnal a dlouhá cesta byly na první třetině znát. Hra se odehrávala v pomalejším tempu a přinesla pouze dva góly. Ale díky dodržování systému a skvělému výkonu Plačkové v brance oba ve prospěch Turnova.

Ve druhé třetině se jako první opět dvakrát prosadily hráčky Turnova, na to však domácí našly odpověď a po mnoha pokusech se jim podařilo míček za záda Plačkové protlačit, ale to naše ženy nerozhodilo a do konce třetiny zvládly přidat ještě jednu branku. Odcházelo se tak do šaten za stavu 5:1 ve prospěch Turnova.

Třetí třetina se prakticky celá odvíjela v turnovské režii. Neomylná Plačková a obranný systém nedaly domácím hráčkám příležitost přidat na své konto ani jeden gól. Naopak naše ženy byly při chuti. Než rozhodčí odpískal konec zápasu, nasázely domácím ještě sedm branek a dvouhodinová cesta domů tak byla o mnoho veselejší.

Komentář trenérky Lucie Veselé: "Pečlivě jsme dodržovaly systém a proměňovaly šance. V jednoduchosti je síla, dnes jsme to jasně potvrdily. Děkujeme soupeři za dobrý a náročný zápas."

Florbal Chomutov - TJ Turnov 4:5

branky: 7. Lenka Čiháková, 20. Karin Binková, 36. Viktorie Schoberová, 55. Viktorie Schoberová - 5. Adéla Kyselová, 8. Kateřina Vacíková, 54. Adéla Kyselová, 58. Pavla Klementová, 60. Johana Fišerová; rozhodčí: Milan Baloun - Tereza Trávníčková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Květa Hronová 35 - Denisa Plačková 23; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:3

Dne 27.9. 2020 ženský tým TJ Turnov vyrazil do dalekého Chomutova, kde holky vyhrály 5:4.

První třetina zápasu se vyvíjela poněkud zmateně. Oba týmy přehazovaly míček z jedné strany na druhou. Do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 2:2.

Ve druhé třetině turnovské ženy skvěle bránily, když inkasovaly pouze jeden gól. Bohužel velké množství pokusů o střelu na branku soupeře šlo mimo, a tak tým hostí nevstřelil v této části žádný gól.

Třetí třetina v posledních 6 minutách byla velmi napínavá. Obě družstva se snažila vstřelit rozhodující gól. To se povedlo Johaně Fišerové, ztečovanou střelou přímo do branky, s asistencí Kateřiny Vacíkové.

Komentář trenérky Veselé: "Těžké utkání, měly jsme spoustu šancí, golmanka domácích zachytala výborně. Napětí do poslední minuty, výborný závěr. Zápas nás stál hodně, výhra byla zasloužená."