Co to je Členská sekce?

Jedná se o online platformu, pro efektivní řízení oddílu, komunikaci a organizaci všech činností. Do členské sekce bude přenesena veškerá interní komunikace, budou zde všechny potřebné aktuální informace, členové a jejich rodiče tu mají k dispozici kalendář všech tréninků a událostí, přehled plateb, evidenci zdravotních prohlídek, přihlášky na akce, přehled o docházce na tréninky a všechny potřebné dokumenty.

Přes členskou sekci se bude dít také evidence kontaktních a všech dalších údajů o členech, správa družstev, plánování tréninků a spousta dalšího. I proto bude, zejména pro jednotlivé členy, klíčové, udržování aktuálnosti všech údajů!

Jak na to?

Registrace a přihlášení

Prvním krokem je vůbec se do klubové sekce, resp. do její členské části, přihlásit. K tomu ti sekretariát klubu na tvou e-mailovou adresu poslal pozvánku. Pomocí té si vytvoříš uživatelský účet a následně se svou e-mailovou adresou a vytvořeným heslem přihlásíš.

Do členské sekce se také jednoduše dostanete přes tlačítko, v horní části homepage.

Při prvním přihlášení je třeba vyplnit všechny požadované údaje, případně udělit souhlasy, které náš oddíl po svých členech vyžaduje.

No a jsi v členské sekci!

Můj přehled

To je první stránka, na které se po každém přihlášení octneš. Najdeš tady všechny pro tebe důležité informace pohromadě.


Projdeme to, co by nemuselo být jasné:

 • Přepnout člena – pokud jsi rodič a máš v klubu více dětí, pod jménem máš možnost přepnout se za své další svěřence a zobrazit si členskou sekci zase z jejich pohledu.
 • ZDR. PROHLÍDKA – stav své zdravotní prohlídky – když ji máš propadlou nebo se blíží její vypršení, můžeš přes členskou sekci odevzdat novou. Stačí se prokliknout přes odkaz, vybrat datum prohlídky, nahrát sken a odeslat ho na sekretariát.
 • PLATBY – souhrn neuhrazených plateb. Když se do nich proklikneš, uvidíš své jednotlivé neuhrazené platby se všemi informacemi, které k zaplacení potřebuješ. Každá platba má i svůj QR kód – pokud používáš bankovnictví na svém mobilu, jen kód oskenuješ a všechny údaje o platbě se ti automaticky vyplní.
 • Údaje a kontakt – tady můžeš své údaje měnit a změny odeslat ke schválení na sekretariát.
 • Žádosti na sekretariát – přehled všech tebou odeslaných žádostí (změny údajů, odeslané zdravotní prohlídky atp.). Sekretariát může tvou žádost i zamítnout – v takovém případě ti přijde upozornění i s důvodem zamítnutí.
 • Souhlasy a GDPR – seznam všech tebou udělených souhlasů. Pokud to nastavení souhlasu umožňuje, máš možnost ho tady i odvolat.
 • Nejpodstatnější část obrazovky zabírá seznam tvých událostí, které se vpravo přehledně zobrazují i v kalendáři. Když jsi na soupisce více týmů, zobrazují se ti tady události, kterých se máš účastnit, ze všech těchto týmů. Můžeš si zobrazit události klidně na rok dopředu a rovnou na ně vyjádřit svou účast. 
 • Ve vrchní liště vidíš zvoneček, do kterého ti chodí všechna důležitá upozornění – na nové příspěvky na zdech, nové platby, zamítnuté žádosti na sekretariát atp. 
 • Taky si nahoře po kliknutí na své jméno můžeš změnit přihlašovací e-mail, heslo, jazyk nebo se třeba odhlásit.

Klubová zeď

Tady najdeš důležitá klubová sdělení a informace. Mají sem přístup úplně všichni členové klubu. • Vedení oddílu sem přidává příspěvky. K těm může být připojena i příloha nebo třeba anketa. 
 • Jednotlivé příspěvky můžeš komentovat a vzniká tak pod nimi diskuze.
 • Napravo je další kalendář – protože jsi na Klubové zdi, je to kalendář celooddílových akcí.

Zdi mých týmů

Fungují podobně jako Klubová zeď. Máš přístup na zdi těch týmů, na jejichž soupisce jsi.


 • Nahoře vidíš nejbližší událost daného týmu, které se máš účastnit.
 • Pod ní se může zobrazovat týmová nástěnka.
 • Na týmové zdi můžeš na rozdíl od té klubové přidávat i hlavní příspěvky pomocí tlačítka “+” vpravo nahoře.
 • Pod kalendářem vidíš realizační tým – můžeš si na někoho kliknout a zobrazit si jeho kontakty.

Další věci

V levém menu dále pod zdmi týmů vidíš další důležité položky. 

Dokumenty – když s tebou klub chce sdílet nějaký dokument, najdeš ho tady. Může jít třeba o formulář zdravotní prohlídky nebo jakékoli jiné podklady a soubory, které si tady můžeš jednoduše stáhnout a třeba vytisknout.

E-přihlášky – to jsou události většího charakteru – třeba soustředění nebo letní kemp. Můžeš se tady na ně přihlašovat. Jakmile se přihlásíš a vedení tvou účast schválí nebo zamítne, přijde ti upozornění. Když tě schválí, může se ti rovnou automaticky vygenerovat platba, pokud se za událost něco platí. Ohledně toho ti taky přijde notifikace.Pořádání
 – tady najdeš pozvánky na události, které vedení vytvořilo, když potřebuje s něčím pomoct – třeba s pořádáním zápasu nebo turnaje nebo s čímkoli jiným. Taková událost může být spojena i s nějakou odměnou, kterou za pomoc dostaneš.