Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

UŽ MÁŠ ODDÍLOVOU KARTU?

Vydáno dne 09. 09. 2015 (5411 přečtení), napsal Radim
Informace

Už čtvrtou sezónu bude v oddílu fungovat ve spolupráci s Turnovským florbalem (spolek) členská oddílová karta. Tato karta našim členům přináší řadu výhod, které jsou spojené především s letním florbalovým soustředěním a s florbalovým obchodem v ulici Trávnice. V tomto článku se dočtete, jaké výhody to jsou a v čem spočívá přínos pro všechny strany.CHCI ODDÍLOVOU KARTU - online formulář pro žádost o vydání oddílové karty a registrace do věrnostního programu

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509090812_karta_lyo.jpgODDÍLOVÁ KARTA

Od sezóny 2013/2014 jsme se rozhodli spojit síly s celosvětovým projektem společnosti Lyoness a vytvořili jsme společně oddílovou kartu pro naše členy. V současné době jsou do projektu zapojeny tyto sportovní kluby: HC Znojemští Orli (hokej), HC Energie Karlovy Vary (hokej), HC Indiáni Plzeň (hokej), Rapid Vídeň (fotbal), Červená Hvězda Bělehrad (fotbal), Technology Mladá Boleslav (florbal), BK JIP Pardubice (basketbal) a na vstup do projektu se připravuje hvězdný AC Milán (fotbal).

CO ODDÍLOVÁ KARTA PŘINÁŠI ČLENŮM?

Peníze zpět z téměř každé platby do oddílu:

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201509090922_turnovsky_florbal.png* soustředění

* fanouškovský materiál

* nákupy florbalového vybavení v partnerském obchodě v ulici Trávnice

* oddílová trička, mikiny, soupravy atd.

Z každé platby dostane náš člen díky oddílové kartě Cashback (peníze zpět) ve výši 4% CB a 4 SP (shopping points) při obratu 3200,- Kč.

Příklad:

Výše ročního příspěvku člena je 3200,- Kč

1. výhoda CB – 128,- Kč (na váš osobní bankovní účet)

2. výhoda SP – 4SP (přepočítáno v hodnotě 1SP = 160-320,- Kč) sleva na další nákupy v hodnotě 640-1280,- Kč

Co je ovšem ještě důležitější, že s kartou mohou členové oddílu profitovat (mimo oddíl) z jejich každodenních a dalších nákupů (jídlo, oblečení, pohonné hmoty, dovolené a další).

Další partneři v Turnově: Hotel a restaurace Korunní princ, lékárny Pod radnicí a v Hloubce, Vesna, 10000 věcí pro domácnost, Pekárna a Cukrárna Mikula v Nádražní ulici, Prima Drogerie, stavebniny Kvapil a další.

Další významní partneři projektu:

OMV, Baťa, McDonald´s, Blažek, Kika, Mall.cz, Kasa.cz, Parfums.cz, Microsoft.cz, Adidas.cz a mnoho dalších.

JAKÝ PŘÍNOS MÁ PROJEKT PRO ODDÍL?

Zapojením do společného projektu s Lyoness, se spolek Turnovský florbal dostal do společnosti celosvětově známých společností, jako jsou: Apple, Google, Ebay, McDonald´s, OMV, Kika, Baťa, Microsoft a další úspěšné společnosti. Díky tomu, může profitovat z každodenních nákupů a denní spotřeby, která je v ČR neuvěřitelné 4 mld. Kč, nejen u těchto celosvětově známých společností, ale i partnerských společností v našem městě, kraji a celé České republiky a dalších 45 zemí světa.

Můžeme každý rok zvyšovat členské příspěvky a tím zajišťovat rozpočet nebo můžeme díky každodenní spotřebě, kterou tak jako tak společně musíme udělat, pomoci získat dostatek finančních prostředků pro náš sport ze zdroje denní spotřeby. Proč ne?

Další významný přínos je v tom, že oddíl může nakupovat své potřeby u jiných partnerských společností. A ten největší přínos se nabízí v navázání úzké spolupráce se společnostmi a firmami, které ještě nejsou součástí tohoto celosvětového projektu a zajistit si tak více financí do rozpočtu.

KOMU JE KARTA URČENA?

Oddílová karta je určena všem členům oddílu florbalu TJ Turnov, starším 18 let (aby kartu mohl využívat člen mladší, je nutné jí zaregistrovat na rodiče). Dále je karta určena všem příznivcům a fanouškům našeho florbalu a jejich přátelům, partnerům a sponzorům našeho oddílu (tak jako u velkých sportovních klubů zmíněných výše). A dále je určena všem, kteří by chtěli za rok ušetřit 10% svých nákladů.

Kontaktní osoba tohoto programu:

Radim Kolomazník

+420 777 126 883

turnovskyflorbal@gmail.comPočet komentářů: 57 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019