Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Turnov odehrál 2.kolo Poháru České pojišťovny

Vydáno dne 11. 09. 2011 (2366 přečtení), napsal Honza
pohár

K zápasům druhého kola Poháru České pojišťovny cestovali turnovští florbalisté do Rokycan. Turnovská sestava  postrádala několik juniorů, brankářskou jedničku Petra Suchomela a hrajícího trenéra Martina Kouřila, i tak ale turnovští hráči tajně doufali v postup do třetího kola pohárové soutěže.10.-11. září 2011 - Rokycany

FTS Florbal Náchod - TJ Turnov 5:0

Největší  z adeptů na postup do třetího kola a v nadcházející sezoně účastník 1.florbalové ligy, tedy tým Náchoda, se stal prvním sobotním soupeřem turnovského celku.  Hráči Náchoda v zápase potvrzovali svoji roli favorita, i když se turnovskému týmu dařilo  nepouštět je do soustavného tlaku. Bohužel se soupeř někdy až příliš lacino dostal k zakončení a protože se turnovským nedařilo lépe kombinovat a vážněji ohrozil branku soupeře, zvítězil Náchod zaslouženě a hladce 5:0.

web.jpg

Zelená stěna před brankářem Košvancem, ale míček v síti.

TJ Turnov - SK Kerio Plzeň 1:8

Pápirově jednodušší cestu k úspěchu měl mít Turnov ve druhém duelu, ve kterém změřil své síly s pořadatelskou Plzní. Turnovským florbalistům se však opět nedařilo kombinovat, vázlo přesné zakončení a bojovnost. Především v té Plzeň svého soupeře převyšovala a výsledkem bylo hned osm vstřelených branek, i když při jejich inkasování měli turnovští hráči někdy i kopec smůly. Jediným turnovským střelcem zápasu byl Marek Pala.

TJ Turnov - TJ Baník Sokolov 1:9

Soupeř dobře známý z uplynulé druholigové sezony  byl prvním nedělním soupeřem turnovských florbalistů a loňské výsledky znovu do role mírného favorita pasovaly právě tým ze srdce Českého Ráje. Matné výkony z uplynulého dne si však jeho hráči přenesli i do tohoto meření sil, kde černý víkend gradoval. Turnovu opět nevyšlo zhola nic a ani slůvko pohroma nemůže přesně vystihnout to, jak velká pohroma to v podání turnovských byla. Nutno však říci, že za rozhodnutého stavu se už myšlenky mnoha hráčů upínaly k nasledujícímu zápasu. Vysokou porážkou tak Turnovu zhasla i poslední šance na postup do třetího kola.

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 2:7


Asi málokdo čekal, že po dosavadních výkonech vstoupí do posledního pohárového zápasu zcela jiný Turnovský tým. Zlepšený pohyb po hřišti, kombinace i nasazení přinesly hned několik pěkných gólů, které především na začátku třetí třetiny rozhodly o zaslouženém turnovském vítězství, které se tak stalo alespoň malou náplastí na předešlé nevydařené výkony.

Pro Turnov to byl poslední, bohužel nepříliš povedený, test před začínající sezonou, kterou turnovští florbalisté odstartují 24.září v Jablonci n/N. Snad bude vítězný zápas s Jaroměří pověstným odrazovým můstkem k lepším výkonům v druholigových zápasech.

SESTAVA: Petr Košvanec, Vojtěch Kurfiřt - Jakub Haken, Miroslav Poláček, Jan Kovář, Vratislav Salaba, Martin Štryncl - Petr Brož, Radim Kolomazník, Marek Pala, Vojtěch Palatínus, Jaroslav Tomeš, Rostislav VocásekPočet komentářů: 31 | Přidat komentář


  Následující zápas

6. kolo Národní ligy

vs.19. října 2019

20:00 SH VŠE Praha

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019