Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata
  Facebook

Odměna 150 Kč za utkání

Vydáno dne 27. 11. 2017 (215 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201711271642_vesta_poradatel_01.jpgPro doplnění pořadatelského týmu Národní ligy hledáme zájemce starší 12 let, kteří by se během utkání starali o rovnání mantinelů a podávání míčků. Jedná se o nenáročnou, ale pro chod utkání zásadní činnost, která pomůže k bezproblémovému a důstojnému průběhu celého utkání.


Pokud tě baví florbal, chceš být v centru dění a vydělat si drobnou odměnu, neváhej nás kontaktovat. Pomůžeš tím našemu oddílu zvednout úroveň pořadatelské činnosti, kterou vyžadují předpisy Národní ligy.

Hlavní náplň a místo činnosti: Rovnání mantinelů a podávání míčků během utkání Národní ligy v hale TJ Turnov ve Skálově ulici. Zápasy obvykle trvaní cca 2,5 hodiny.

Odměna: 150 Kč za utkání. Odměna bude vyplácena na místě.

Požadujeme: Věk minimálně 12 let, spolehlivost a aktivní přístup k dané činnosti.

Kontakt: Jan Kovář, sekretar@florbalturnov.cz

Počet komentářů: 17 | Přidat komentář


  Následující zápas

22. kolo Národní ligy

vs.25.února 2018

15:30 SH TJ Turnov

ONLINE

  ODDÍLOVÉ SLEVY


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2018