Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Oddíl florbalu má nové vedení

Vydáno dne 21. 06. 2016 (1619 přečtení), napsal Sekretariát
Informace
V sobotu 18. června zakončila florbalovou sezónu 2015/2016 valná hromada, která měla letos kromě hodnocení soutěžního ročníku za cíl také zvolit nové vedení florbalového oddílu. Staronovým předsedou se na další dva roky stal Radim Kolomazník a novou tváří Rady oddílu je František Záleský.


Předseda oddílu přivítal přítomné členy na Tunčově, kde jim následně přednesl činnost oddílu v uplynulém roce a seznámil je s vyhlídkami na rok příští. S finanční situací seznámil členy sekretář oddílu Jan Kovář s konstatováním, že se oddílu daří plnit předsezónní návrh rozpočtu a oddíl zakončil sezónu v kladných číslech.
Následně byl delegáty schválen návrh na snížení počtu členu Rady oddílu ze současných sedmi na pět. Do nového pětičlenného vedení tak byli zvoleni Radim Kolomazník, Jan Kovář, Štěpán Matěcha, Vratislav Salaba a František záleský, kteří oddíl povedou další dva roky.
Poděkování za dosavadní práci ve vedení oddílu patří Danielu Bursovi, Michaele Trněné a Karlu Fialovi, kteří již do dalšího volebního období nekandidovali.

Rada oddílu florbalu 2016-2018
Předseda: Radim Kolomazník
Hospodář/sekretář: Jan Kovář
Členové Rady: Štěpán Matěcha, Vratislav Salaba, František Záleský


Počet komentářů: 46 | Přidat komentář


  Následující zápas

11. kolo Národní ligy

vs.23. listopadu 2019

19:00 SH TJ Turnov

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019