Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Jako den a noc

Vydáno dne 04. 11. 2014 (1553 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201311031326_elevci_2.jpgTým našich najmladších hráčů má za sebou další měsíc florbalové  práce a ligových turnajů, na kterých se mu zatím daří nové dovednosti úspěšně využívat v ostrých zápasech. Jejich obětavý trenér David Kneř nám po měsící v následujícím článku znovu přiblíží vše podstatné, co měsíc říjen našim elévům přinesl.


Ahoj všem, kteří podporují turnovský florbal, po měsíci jsem zpět s článkem o týmu nejmladších turnovských hvězdiček.

A co že se událo v říjnu?

Florbalový trénink zaměřený na různé způsoby driblinku měl za cíl nadále zdokonalovat práci s holí a míčkem, což se následně projevuje v zápasech, kdy máme mnohem více ze hry než naši soupeři. Zatím však ještě vázne kooperace s ostatními spoluhráči, proměňování šancí a hra dozadu. Žádné z těchto činností jsme se však ještě v letošní sezoně nevěnovali (a obranné hře ani nebudeme, též zakončování věnujeme méně času než jiným dovednostem), takže zatím je vše jak má být.

Na čem však musíme stoprocentně zapracovat je soustředění a nasazení v zápase. V České Lípě se to dařilo skvěle. V Turnově jsme naopak absolutně propadli. Stejně tak je tomu i na trénincích, kdy se jeden trénink povede perfektně odpracovat a v dalším se nesoustředíme na začátku tréninku ani v závěrečné hře.

Výsledky turnajů rozebírat nebudu. Polovina týmu je nová a v této chvíli úplně stačí, že soupeře přehráváme nebo se jim minimálně vyrovnáme.

V dalších týdnech se potom budeme věnovat ještě vedení míčku různými způsoby a pomalu začneme pošilhávat po tréninku přihrávky. Turnaje nás čekají dva. První listopadový den strávíme v liberecké Dobiášovce a 22. se vydáme na letošní nejdelší cestu, která by se dala popsat jako cesta na sever, hostit nás bude Děčín.

Přeji krásný (snad ještě slunečný) listopad a 8. téhož měsíce od 19:00 přijďte na turnovské „áčko“. Přijedou Hurikáni z Karlových Varů, takže se lze těšit na pořádný vichr ze západu, šestý tým tabulky si to však určitě nenechá líbit a bude chtít i za Vaší podpory zvítězit.Počet komentářů: 27 | Přidat komentář


  Následující zápas

1. kolo Národní ligy

vs.14. září 2019

17:00 SH Bystřice

ONLINE

  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  Kalendář zápasů  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019