Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně Elévky
  Hlavní menu
Hlavní stránka Oddíl florbalu Historie oddílu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Lékařské prohlídky Ke stažení Oddíl ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy
  Mediální partner

  Facebook

Informace k povinným lékařským prohlídkám

Vydáno dne 05. 07. 2015 (8182 přečtení), napsal Sekretariát
przdna
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201508101420_1-3842-doctor-563428_1280.jpgNa základě předpisů ČFbU, se musí všichni hráči hrající ligové soutěže, podrobit lékařské prohlídce. V následujícím článku vám přinášíme veškeré informace k této povinnosti, včetně jednoduchého návodu. Prosíme o důkladné přečtení.


Česká florbalová Unie musí reagovat na platné zákony České republiky a proto od 1.7. 2015 dochází k úpravě a doplnění Soutěžního řádu, podle kterého musí nově mít každý hráč v den nastoupení k soutěžnímu utkání platný lékařský posudek. Kompletní informace, včetně znění Vyhlášky č. 391/2013 Sb. naleznete v tomto dokumentu nebo je možné je nalézt v článku na webu ceskyflorbal.cz.

Jsem nový člen oddílu, co musím jako hráč (nebo rodič hráče) udělat?

1) Vytisknout si formulář Žádost a lékařský posudek o zdravotní způsobilosti.

2) S vyplněným formulářem zajít ke svému praktickému/ dětskému lékaři a absolvovat VSTUPNÍ prohlídku (v dalších letech již půjde o prohlídku pravidelnou). Účastníkům letního soustředění doporučujeme spojit tuto prohlídku s lékařským posudkem pro soustředění.

3) Po vydání lékařského posudku jej oskenovat a zaslat sekretáři oddílu na adresu sekretar@florbalturnov.cz. Případně jej osobně předat svému trenérovi.


Vstupní prohlídku jsem již absolvoval v loňském roce, co musím jako hráč (nebo rodič hráče) udělat?

1) Vytisknout si formulář Žádost a lékařský posudek o zdravotní způsobilosti.

2) S vyplněným formulářem zajít ke svému praktickému/ dětskému lékaři a absolvovat PRAVIDELNOU prohlídku.

3) Po vydání lékařského posudku jej oskenovat a zaslat sekretáři oddílu na adresu sekretar@florbalturnov.cz. Případně jej osobně předat svému trenérovi.

Oddíl doporučuje všem svým hráčům, aby lékařské prohlídky nenechávali na poslední chvíli. Absolvování lékařské prohlídky je osobní povinností každého hráče, bez Lékařského posudku nebude možné přiřadit hráče na soupisku družstva a tím mu nebude umožněn start v soutěžích.

V případě dotazů či nejasností si nejprve přečtěte přiložené dokumenty nebo kontaktujte sekretáře oddílu.


Počet komentářů: 90 | Přidat komentář


  Soustředění 2020  Florbalový partner


Jak nakupovat se slevou?

ODDÍLOVÁ KARTA

  STOP DOPING

© TJ Turnov, oddíl florbalu 1998-2019