Muži Muži B Junioři Dorostenci Starší žáci Mladší žáci Elévové Ženy Juniorky Dorostenky Žákyně Mladší žákyně Elévky
Hlavní stránka O klubu Historie klubu Kontakty Rozpis tréninků Jak začít hrát Zápasový program Lékařské prohlídky Ke stažení Klub ve FISu Fotogalerie Videokanál Florbal bazar Možnost reklamy

Vyhledávání
Vyhledat text

Chata břeh rybníkaChaty Jindřichův HradecCyklistika penzionNová Bystřice chataKunžakSportovní rybolovUbytování větší skupinyPenziony Jižní ČechyUbytování rybníkLevné ubytováníRomantika penzionChata Jižní ČechyKomorník chata

DOHRÁNO: Ženy úspešné na domácí palubovce, muži nestačili na Plzeň

Vydáno dne 15. 11. 2017 (76 přečtení), napsal Sekretariát
http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201711151023_zeny_17_18_doma.jpgUplynulý víkend přinesl další kolo Národní ligy, v něm však turnovští florbalisté znovu na svého soupeře nestačili a k hranici play off se stále nemohou přiblížit. Mezi domácími mantinely se naopak dařilo ženám, které dokázaly porazit všechny své soupeřky a drží se tak v popředí tabulky, podobně jsou na tom také dorostenky, které naplno bodovaly v Krupce. Ženský víkend zakončily mladší žákyně v Liberci.

Sobota 11. listopadu 2017

Národní liga, 9. kolo

TJ Turnov - FBC Plzeň 6:13 (2:5, 2:3, 2:5)

branky:
4. Jan Haloun, 18. Štěpán Matěcha, 30. Daniel Bursa, 32. Pavel Sekyra, 48. Štěpán Matěcha, 57. Vojtěch Palatínus - 10. Tomáš Němeček, 10. Daniel Nicklas, 13. Vojtěch Lapuník, 14. Daniel Nicklas, 15. Tomáš Němeček, 25. Tomáš Němeček, 35. Paul Válka, 38. Vojtěch Lapuník, 44. Daniel Nicklas, 46. Paul Válka, 49. Jaromír Täuber, 57. Paul Válka, 59. Daniel Nicklas; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 12, Lukáš Rudolf 7 - Lukáš Ščurko 31

http://www.florbalturnov.cz/phprs/storage/201512071027_clubs_355_logo_large.jpgTurnovští florbalisté znovu vstoupili do domácího utkání lépe než soupeř a už ve čtvrté minutě zásluhou Halouna vedli 1:0. Další šance však zůstaly nevyužity a o slovo se tak, i díky nedůrazné turnovské obraně, dostal soupeř, který vývoj utkání překlopil ve svůj prospěch ještě v první dvacetiminutovce. Ve zbytku utkání se tento scénář nadále opakoval a proto vyšli turnovští florbalisté ze sobotního duelu bodově naprázdno.

Vyjádření trenéra domácích J. Markse: "Pokud budu hledat pozitiva, tak pouze na začátku utkáni a na začátku druhé třetiny, zbytek utkání byla křeč a zmar jak v obraně, tak v útoku. Pokud zásadně nezlepšíme obranu, tak budeme mít v každém zápase velké problémy."

Vyjádření trenéra hostů P. Strejčka: "Dnes rozhodla naše produktiva a výkon našeho gólmana. Dále vyrovnaný výkon obou formací a kladná bilance třetí třetiny. Zapracovat však musíme na koncentraci po celý zápas. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání."

1.liga dorostenek, Krupka

1. FBC DDM Děčín IV - TJ Turnov 2:12, TJ Turnov - FBC DDM Kadaň 5:1

Liga mladších žákyň, Liberec

SK Dubí - TJ Turnov 9:4, TJ Turnov - SK Bivojky Litvínov 3:2, TJ Turnov -  FBC Liberec Chrastava 3:7

Neděle 12. listopadu 2017

2. liga žen, Turnov

TJ Turnov - ASK Lovosice - LFP 10:1, 1. FBC DDM Děčín IV - TJ Turnov 2:11

Po čtyřech zápasech mají turnovské ženy na svém kontě plný bodový zisk a v neúplné tabulce soutěže jim patří druhá příčka.

Počet komentářů: 6 | Přidat komentář